17 listopada 2019   
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Aktualności 2015/2016
 

W grudniowe przedpołudnie cała szkoła świętowała imieniny św. Mikołaja. Z tej okazji rodzice wraz z nauczycielami i Panią Dyrektor wystawili mikołajkowe przedstawienie o uczniu-Władku, który swoim zachowanie sprawiał wiele kłopotów. Jednak święty Mikołaj, Pani Dyrektor, rodzice i koleżanki i koledzy dali chłopcu drugą szansę...Wszyscy widzowie z zaciekawieniem oglądali występ. Następną atrakcją był film z życzeniami od uczniów, rodziców i nauczycieli dla wszystkich zgromadzonych. Podczas mikołajkowego spotkania zostały również rozdane nagrody dla dzieci, biorących udział w plastycznym mikołajkowym konkursie świetlicowym. Mikołajkowe spotkanie zakończyło się grupowymi zdjęciami z mikołajem oraz wręczeniem prezentów, które przywiózł ze sobą mikołaj.

FILM Z WYDARZENIA W GALERII ZDJĘĆ - FILMY   


Wraz z pojawieniem się grudnia i Mikołaja w naszej szkole nie mogło również zabraknąć... choinki. Dzieci ze świetlicy pięknie ją ubrały. Serdecznie dziękujemy radzie rodziców za ufundowanie bombek i łańcuchów oraz Panu Andrzejowi Perzowi (leśniczemu) za przekazanie choinki.
  


W środę 2 grudnia o 17.00 tłumnie zjawili się rodzice wraz ze swoimi dziećmi aby wspomóc naszą szkołę w tworzeniu paczki dla rodziny z akcji "SZLACHETNA PACZKA". W rytmach Zumby spaliliśmy mnóstwo kalorii, zintegrowaliśmy się ze sobą oraz pomogliśmy drugiemu człowiekowi. Każda osoba biorąca udział w Zumbie otrzymała miła niespodziankę- gadżet, który został ufundowany przez Prezesa firmy SlamPoland sp.z o.o. Pana Marcina Napierałę. Składamy na ręce Pana Marcina serdeczne podziękowania.

ZDJĘCIA W GALERII ZDJĘĆ - 2015/2016

  Czytaj więcej...


Lekcje nie muszą być nudne, przekonali się o tym uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13, którzy przez miesiąc przygotowywali się do prezentacji wybranych przez siebie mitów greckich. Po omówieniu, na lekcjach języka polskiego, ciekawych opowieści o bogach, herosach, tytanach i ludziach, uczniowie klasy 5 mogli wreszcie zaprezentować efekty swojej pracy.
2 grudnia do świata starożytnej Grecji przeniosły nas takie postacie mitologiczne, jak:  Zeus, Herakles, Prometeusz, Hades, Demeter, Syzyf, Kora i wiele innych bohaterów mitologicznych.

  


30 listopada 2015 roku w Młodzieżowym Domu Kultury odbyła się uroczystość podsumowująca konkurs „Poetyckie Listopady” dla dzieci i młodzieży z Powiatu Ostrowskiego piszącej wiersze.   W tym roku spośród 170 nadesłanych wierszy, jury wyróżniło wiersz pt. „Cień”, którego autorem jest uczeń klasy II B – Jakub Reterski. Zaprezentowany przez Kubę wiersz spotkał się nie tylko z uznaniem jury, ale też z dużym aplauzem publiczności.
    Czytaj więcej...


SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!


RODZICÓW WRAZ Z DZIEĆMI


NA OTWARTE ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE


 8.12.2015 (WTOREK) O GODZ. 16.00

       W PROGRAMIE:
• CZ.1 WSPÓLNE ZABAWY LOGOPEDYCZNE -„INDIAŃSKA WIOSKA”
• CZ.2 KIEDY UDAĆ SIĘ DO LOGOPEDY? – PORADY LOGOPEDYCZNE
    


  


W Szkolnym Kole PCK w roku 2014/2015 działały następujące osoby:
Przewodnicząca: Natalia Janus
Zastępca Przewodniczącego: Maria Młynarczyk
Członkowie: Julia Krysiak, Weronika Szmaj, Aleksandra Lisiak, Julia Zielińska.
  Czytaj więcej...21 listopada 2015r, w siedzibie OSP , przy ul. Staszica odbyły się zawody w strzelaniu z broni pneumatycznej- wiatrówki. Z naszej szkoły w zawodach wzięło udział sześcioro uczniów, 2 dziewczyny i 4 chłopców. Do finału dostało się 4 uczniów , którzy  drużynowo  „wystrzelali”  II miejsce. Gratulujemy!

  


Strona 13 z 19First   Previous   8  9  10  11  12  [13]  14  15  16  17  Next   Ostatni   
  Szukaj   

Dziennik Internetowy
 

 

 CERTYFIKATY TRZYNASTKI 

certyfikat 


 wf z klasą - blog I edycja

 

wf z klasą - blog II edycja

 

wf z klasą - blog III edycja

 

 

Młodzi i media
- certyfikat
/ blog

 


ceryfikat

zobacz szczegóły

 

certyfikat
zobacz szczegóły

 

PROJEKTY,
PROGRAMY,
AKCJE

W "13"
  

 

 zobacz szczegóły

akcje w SP 13

 

 

Internetowy Teatr
Telewizji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziennik Internetowy
 

 

 CERTYFIKATY TRZYNASTKI 

certyfikat 


 wf z klasą - blog I edycja

 

wf z klasą - blog II edycja

 

wf z klasą - blog III edycja

 

 

Młodzi i media
- certyfikat
/ blog

 


ceryfikat

zobacz szczegóły

 

certyfikat
zobacz szczegóły

 

PROJEKTY,
PROGRAMY,
AKCJE

W "13"
  

 

 zobacz szczegóły

akcje w SP 13

 

 

Internetowy Teatr
Telewizji