27 marca 2019   
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim
 
 

  

 
 

Ubezpieczenie

Szkolne zestawy programów i podręczników

na rok szkolny 2018/2019 - kliknij

 ostrowska trzynastka na facebook - kliknij i polub

 

GABINET STOMALOGICZNY - kliknij

 

 gazetka szkolna www.juniormedia.pl/redakcje/panel/zycie-trzynastki


                                                             

Aktualności 2018/2019
 

Wielka mapa Polski to akcja skierowana do nauczycieli i uczniów klas 1-3. Akcja ma na celu wymianę pocztówkową pomiędzy szkołami. Każda szkoła, która zapisze się do akcji, otrzyma Wielką mapę Polski. Kartki otrzymaliśmy z wydziału promocji Urzędu Miejskiego.
Klasa I A, klasa 2 B przystąpiły w drugim półroczu roku szkolnego 2018/2019 do akcji "Wielka mapa Polski", którą prowadzi WSIP. Akcja ma na celu wymianę pocztówkową pomiędzy szkołami. Jest to projekt społecznościowy, którego celem jest nawiązanie współpracy ze szkołami pochodzącymi z różnych regionów Polski.

    Czytaj więcej...


21 marca, pierwszy dzień kalendarzowej wiosny był dniem wolnym od zajęć edukacyjnych. Postanowiliśmy przywitać wiosnę radośnie - tańcem, wierszem i piosenką. W naszej szkole nie brakuje utalentowanych uczniów.   Czytaj więcej...


Dnia 21 marca 2019 roku uczennice klasy IV Szkoły Podstawowej nr 13 im. S. Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczo- Ekologicznym zorganizowanym w Publicznej Szkole Podstawowej Sióstr Salezjanek w Ostrowie Wielkopolskim.

Oliwia Jurczak i Tola Kierzek otrzymały wyróżnienie!!
Gratulacje.

  Czytaj więcej...


21 marca z okazji Pierwszego Dnia Wiosny uczniowie naszej szkoły ćwiczyli udzielanie pierwszej pomocy w ramach innowacji pedagogicznej "Z bezpieczeństwem za pan brat" -  w klasach I - III.

  


21 marca z okazji Pierwszego Dnia Wiosny uczniowie naszej szkoły ćwiczyli udzielanie pierwszej pomocy w ramach innowacji pedagogicznej "Z bezpieczeństwem za pan brat" - relacja z akcji w klasach IV - VII - dziękujemy panu Strzelczakowi za pzreprowadzenie szkolenia.
  


W środę 20 marca 2019r uczniowie naszej szkoły wzięli udział w biegach przełajowych zorganizowanych przez Ostrowski Związek Sportowy w ramach XX Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zawodnicy mieli do pokonania dystans około 1000 m. wokół małego jeziora na Piaskach –Szczygliczce.

  Czytaj więcej...


Laureaci Szkolnego Konkursu Matematycznego klas I - III
klasa 1:
I m-sce - Franciszek Leśnierowski 1A
II m-sce - Michał Brodala 1A, Igor Frankiewicz 1B
III m-sce - Filip Nowakowski 1 B
klasa 2:
I m-sce - Lena Kraszkiewicz 2B, Aleksandra Kuświk 2B, Katarzyna Grzela 2B
II m-sce - Maciej Kubis
III m-sce - Wiktor Błoch 2A, Dawid Kuźnar 2B, Lena Szczepaniak 2B
klasa 3:
I m-sce - Adam Pieprzka
II m-sce - Dominika Dymała
III m-sce - Kamil Słupianek
Gratulujemy!!!!
Nagrody ufundowała Rada Rodziców. Konkurs zorganizowały: Ewa Portasiak-Włodarczyk i Romana Ziajka.
    


20 marca 2019 roku w Szkole Podstawowej Sióstr Salezjanek odbył się XXIII Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny klas II i III. Naszą szkołę reprezentiwali: Adam Kasprzak, Aleksandra Kuświk, Agata Gawrońska oraz Adam Pieprzka. Celem konkursu było rozbudzenie w uczniach zainteresowania środowiskiem naturalnym i uświadamianie potrzeby jego ochrony.

  Czytaj więcej...


Czy nauka w szkole może być przyjemnością? W takiej niezwykłej szkole, jak Akademia Ambrożego Kleksa - oczywiście! Kolorowy i roztańczony musical był niezapomnianą podróżą do świata wyobraźni...
19 marca b.r. uczniowie klas I - IV uczestniczyli w spektaklu teatralnym "Akademia Pana Kleksa" Teatru Maska w Rzeszowie - projektu Internetowego Teatru Telewizji.
    


18 marca uczniowie brali udział w I Szkolnym Konkursie Matematycznym dla klas 1 - 3
"Z matematyką za pan brat". W każdej szkole są uczniowie, którzy uwielbiają matematykę.
Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań matematycznych, kształtowanie umiejętności i uważnego analizowania treści zadań, wielostronna aktywizacja i rozwijanie logicznego myślenia.
32 uczestników rozwiązywało testy z zakresu wiadomości i umiejętności z nowej podstawy programowej dla szkół podstawowych dla pierwszego etapu kształcenia.
    Czytaj więcej...


Strona 1 z 18First   Previous   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Next   Ostatni   
  Szukaj   

Dziennik Internetowy
 

 

 CERTYFIKATY TRZYNASTKI 

certyfikat 


 wf z klasą - blog I edycja

 

wf z klasą - blog II edycja

 

wf z klasą - blog III edycja

 

 

Młodzi i media
- certyfikat
/ blog

 


ceryfikat

zobacz szczegóły

 

certyfikat
zobacz szczegóły

 

PROJEKTY,
PROGRAMY,
AKCJE

W "13"
  

 

 zobacz szczegóły

akcje w SP 13

 

 

Internetowy Teatr
Telewizji