20 stycznia 2019

Aktualności 2018/2019

OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU„Śladami środków unijnych w Ostrowie Wielkopolskim"

Categories: | Author: Romana Ziajka | Posted: 2018-12-31 | Views: 42

Dnia 19 grudnia 2018 odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pod nazwą „Śladami środków unijnych w Ostrowie Wielkopolskim – stworzenie trasy rowerowej” , którego organizatorem był Urząd Miejski w Ostrowie Wielkopolskim, Koordynatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 4 w Ostrowie Wielkopolskim. Uczeń naszej szkoły-Bartosz Cierniak zajął w  ww. konkursie  II miejsce. Serdecznie gratulujemy!!! Po ogłoszeniu wyników konkursu uczniowie mieli okazję uczestniczyć w ciekawych warsztatach na temat druku 3D.

Patronat nad konkursem objął Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Konkurs został zorganizowany  w ramach akcji  informacyjno -  promocyjnej pn. „Mobilne miasto – mobilni mieszkańcy! Zostaw samochód, przesiądź się na rower lub autobus miejski” w ramach projektu pn.”Unowocześnienie transportu miejskiego Ostrowa Wielkopolskiego wraz z innymi działaniami niskoemisyjnymi na terenie Aglomeracji Kalisko- Ostrowskiej” współfinansowanej przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020. Konkurs był  skierowany do uczniów klas VII i VIII  Szkół Podstawowych oraz uczniów oddziałów gimnazjalnych z terenu Ostrowa Wielkopolskiego. Zadanie konkursowe polegało na stworzeniu  pracy plastycznej przedstawiającej trasę rowerową z minimum 3 obiektami w Ostrowie  Wielkopolskim  (budynki, drogi, itp. ), które zostały dofinansowane ze środków Unii Europejskiej.

Print Bookmark and Share