DRZWI OTWARTE W SP 13

Categories: | Author: Romana Wojtczak | Posted: 2019-02-03 | Views: 146

1 lutego, w Szkole Podstawowej nr 13, został zorganizowany Dzień Otwartych Drzwi.
W piątkowe popołudnie dzieci i ich rodzice mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły. Przybyłych gości powitała pani dyrektor Jolanta Przybyłek i zaprosiła do obejrzenia programu artystycznego przygotowanego przez uczniów klasy I a, III, VI. Po części oficjalnej odbyły się zajęcia otwarte dla przyszłych pierwszoklasistów. Nasi goście
Wzięli udział w warsztatach logopedycznych i rytmiczno – muzycznych. Mieli także okazję zwiedzić szkolę, porozmawiać z dyrekcją i poznać nauczycieli. W  poszczególnych klasach na dzieci czekało wiele atrakcji. Brały udział w zajęciach plastycznych, muzyczno – tanecznych, manualnych, grach i zabawach planszowych. Najmłodsi chętnie korzystali z sali „Radosna szkoła”. Każdy z uczestników otrzymał folder poświęcony szkole i gazetkę szkolną ŻYCIE TRZYNASTKI. Rodzice z uwagą zapoznali się z bogatą ofertą szkoły oraz z warunkami naboru.