Uliczna Akcja Społeczna

Categories: | Author: Romana Wojtczak | Posted: 2019-05-28 | Views: 213

Nasz tegoroczny udział w Programie PoczytajMy dobiega końca. Mam jednak nadzieję, że uczestnicy są pozytywnie nakręceni na czytanie, zadowoleni ze zdobytych doświadczeń oraz zmotywowani do dalszych działań w Klubie Czytelniczym ZACZYTANI.
Za nami akcje czytelnicze w kl. 1-3, Publicznym Przedszkolu Nr 3 „Jasia i Małgosi”, Zespole Szkół Specjalnych, wizyta w Mediatece oraz Uliczna Akcja Społeczna.
Punktem kulminacyjnym naszych działań była Uliczna Akcja Społeczna polegająca na popularyzacji czytania wśród społeczności lokalnej. Właśnie w tym celu, za zgodą odpowiednich władz, zostawiliśmy kilka śladów naszej działalności.
Na chodniku, w okolicach szkoły uczestnicy Klubu odbili kilka haseł zachęcających do czytania książek, bo „Czytanie książek jest trendy, cool i mega.”