Walentynki w 2 A

Uczniowie klasy 2 A od środy szykowali się do Walentynek - przygotowywali kartki życzeniami. Dzisiejszy dzień był słodki i bardzo miły. Składamy wszystkiego najmilszego z okazji Walentynek♥️♥️♥️

Walentynki w 1 A

Dziś klasa 1a przeżyła Walentynki z uśmiechem na twarzy. Dzieci kodowały serduszka a następnie wymieniały się walentynkowymi życzeniami. Na koniec były słodkie lizaki w kształcie serduszek.

Szkolny etap konkursu wiedzy przeciwpożarowej

Na godzinie wychowawczej 14 lutego do klasy 8 zawitali ciekawi goście – przedstawiciele Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrowie Wlkp. Panowie krótko zapoznali uczniów z historią, działalnością  oraz pracą strażaków ochotników. Głównym celem spotkania było jednak przeprowadzenie szkolnego etapu konkursu wiedzy przeciwpożarowej. Po wypełnieniu testu od razu wyłonieni zostali zwycięzcy, którzy będą reprezentowali szkołę w etapie miejskim. Pierwsze miejsce zajął Jakub Kasprzak, drugie Karina Galler, a trzecie Krzysztof Smółka.
Gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnym etapie!

Szkolne Walentynki

Z okazji walentynek Samorząd Uczniowski, jak co roku, przygotował różne atrakcjie. Już od kilku dni nasza szkoła została przystrojona licznymi serduszkami i amorkami, żeby wprowadzić wszystkich w romantyczny nastrój. Uruchomiona została również „Poczta walentynkowa”, do której uczniowie mogli wrzucać kartki dla swoich wybrańców. Wszystkie kartki zostały doręczone adresatom przez „walentynkowe listonoszki” w piątek 14 lutego. Ponadto uczennice klasy 6 przygotowały niespodzianki dla wszystkich uczniów i pracowników szkoły w postaci „mini walentynek”, które każdy mógł sobie wylosować.
SU życzy udanego dnia zakochanych!

Klasowe Walentynki

Walentynki w klasie 1 B   kliknij

Doradztwo zawodowe klasa 8

12 lutego klasa 8 miała okazję zobaczyć III Liceum Ogólnokształcące oraz wziąć udział w zajęciach z doradcą zawodowym. Podczas lekcji uczniowie dowiedzieli się jakie grupy zawodów będą prawdopodobnie potrzebne w przyszłości na rynku pracy. Poznali również jakie nowe zawody powstały i na czym polegają.
Zajęcia i szkoła zaciekawiły naszych uczniów i być może pomogą im w wyborze dalszej ścieżki edukacyjnej oraz kariery.

Podziękowania dla biblioteki w naszej szkole

DBI 2020

11 lutego obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu - DBI 2020
Uczniowie klasy 2 A uczyli się dzisiaj zasad ortografii na wesoło na portalu ortografka.pl;
Uczniowie klasy 2 A i 6 na międzynarodowym portalu code.org ćwiczyli programowanie w klasycznym labiryncie, poznali kurs "Potańcówka" - z okazji karnawału i zbliżających się Walentynek układali program układu tanecznego.
Bezpiecznie i pożytecznie. Zachęcamy do odwiedzenia tych stron

Uczymy Dzieci Programować - IV edycja

Uczniowie klasy 2 A ukończyli zadania IV edycji Ogólnopolskiego Programu i otrzymali imienne certyfikaty.

Podziękowania od Ministra Cyfryzacji

Uczniowie klasy II A wraz z wychowawcą otrzymali podziekowanie od Ministra Cyfrytzacji za udział w Międzynarodowym Projekcie Code Week 2019. Romana Wojtczak zgłosiła 15 inicjatyw i zakwalifikowała się do pierwszego tysiąca najszybciej zgłoszonych zadań w Polsce. W 2019 roku został pobity rekord i wyniósł 15139 inicjatyw.

Strona 8 z 26Początek   Wstecz   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  Dalej   Koniec