SUKCES UCZNIÓW KLAS DRUGICH

Categories: | Author: Romana Ziajka | Posted: 2016-02-23 | Views: 395

Uczniowie klas młodszych naszej szkoły wzięli udział w międzyszkolnym konkursie fotograficznym „Aktywnie zimą. Zabawy na śniegu i nie tylko” zorganizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową Sióstr Salezjanek. Cieszy fakt, że spośród nadesłanych fotografii, jury doceniło prace naszych uczennic. 22 lutego 2016 roku podczas uroczystego podsumowania konkursu,  dyplomy oraz nagrody otrzymały:  Samanta Banach z klasy II a oraz Dominika Wrzeszcz z klasy II b za zajęcie I miejsca, Julia Kaczmarek oraz Zuzanna Prażmo z klasy II b- za wyróżnienia, Maja Kaczmarek z 1b - za udział. Ideą konkursu było promowanie zdrowego stylu życia poprzez aktywność fizyczną na świeżym powietrzu, a także  zainteresowanie dzieci fotografią.  Nagrodzone dzieci podkreślają, że dla nich była to przede wszystkim świetna zabawa na śniegu.