LAUREACI EKOLOGICZNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

Categories: | Author: Romana Ziajka | Posted: 2016-03-14 | Views: 524

12 marca w Ostrowskim Centrum Kultury  odbyła się uroczysta gala rozstrzygnięcia ekologicznego konkursu plastycznego „Zwierzęta wokół nas” i „Pomóżmy zwierzętom leśnym przetrwać zimę”.

W kategorii klas I-III: I miejsce zajęła Maja Kaczmarek kl. Ib, II miejsce Anna Gąsiorowska z kl. III, a III miejsce Tola Kierzek z kl.Ia Wyróżnienie uzyskały prace: Zofii Chmieliny kl. IIa i Dominiki Wrzeszcz kl. IIb.

Kategoria klas IV-VI: I miejsce zdobyła praca Anny Klah z kl. VI, II miejsce praca Julii Jentek kl.VI, III miejsce uzyskała praca Laury Pałasz z kl. IV. Prace uczennic z klasy V: Nadii Błaszczyk i Natalii Janus otrzymały wyróżnienia. Cieszymy się z sukcesów naszych uczennic i życzymy dalszych wspaniałych osiągnięć!

Głównym celem konkursu było zapoznanie uczniów z tematem dokarmiania zwierząt, prezentacja możliwości twórczych dzieci, rozwijanie zainteresowań literaturą, rozwijanie wyobraźni i kreatywności, zachęcanie do twórczego przekształcania odpadów - surowców wtórnych. Wśród laureatów konkursu znaleźli się również uczniowie z naszej szkoły.