PIEWSZY DZIEŃ WIOSNY

Categories: | Author: Romana Ziajka | Posted: 2019-03-25 | Views: 113

21 marca, pierwszy dzień kalendarzowej wiosny był dniem wolnym od zajęć edukacyjnych. Postanowiliśmy przywitać wiosnę radośnie - tańcem, wierszem i piosenką. W naszej szkole nie brakuje utalentowanych uczniów.

Klasy zaprezentowały swoje układy taneczne, gimnastyczne do wybranej muzyki. Były też występy wokalne, recyratorskie i instrumentalne. Po krótkiej przerwie odbyły się zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej, przypomnieliśmy sobie zasady przeprowadzania resustytacji krążeniowo-oddechowej, w ramach innowacji pedagogicznej „Z bezpieczeństwem za pan brat ”. Był również czas na „małe co nieco”. W klasach sami przygotowywaliśmy zdrowe śniadanko włączając się w akcję"Śniadanie daje moc" i „Trzymaj formę”.