Wielka mapa Polski

Categories: | Author: Romana Ziajka | Posted: 2019-03-25 | Views: 116

Wielka mapa Polski to akcja skierowana do nauczycieli i uczniów klas 1-3. Akcja ma na celu wymianę pocztówkową pomiędzy szkołami. Każda szkoła, która zapisze się do akcji, otrzyma Wielką mapę Polski. Kartki otrzymaliśmy z wydziału promocji Urzędu Miejskiego.
Klasa I A, klasa 2 B przystąpiły w drugim półroczu roku szkolnego 2018/2019 do akcji "Wielka mapa Polski", którą prowadzi WSIP. Akcja ma na celu wymianę pocztówkową pomiędzy szkołami. Jest to projekt społecznościowy, którego celem jest nawiązanie współpracy ze szkołami pochodzącymi z różnych regionów Polski.

 

 Ideą całego przedsięwzięcia jest propagowanie tradycyjnego sposobu przesyłania informacji w formie pocztówek oraz ich wymiana z innymi szkołami na terenie całej Polski. W ramach tego projektu uczniowie klasy II b przygotowują pocztówki, które później wyślemy do różnych szkół z naszego kraju. Mamy nadzieję, że szybko otrzymamy mapę i do końca roku szkolnego nasza „Pocztówkowa mapa” stopniowo zapełni się pocztówkami z pozdrowieniami.

POZDRAWIAMY NASZYCH KORESPONDENCYJNYCH PRZYJACIÓŁ