Szczegóły artykułu

Tanecznie zakręceni w SP 13

Categories: | Author: Romana Wojtczak | Posted: 2016-09-24 | Views: 1155

W naszej szkole działa grupa taneczna, w skład której wchodzą:
Klaudia Biała- poprzez taniec jak sama mówi czuję się wolna od świata. Lubi też śpiewać i jeździć konno oraz na rolkach. Zjada dużo owoców a jej ulubione kolory to miętowy i łososiowy.
Natalia Janus- ukryty talent, układy łapie w mig. Lubi czytać książki i dobrą muzykę. W tańcu jednak się najbardziej odnajduje. Uważa. że wtedy się czuje jakby odnalazła swoje miejsce na ziemi.
Julia Krysiak- lubi uczyć innych. Jej hobby to śpiew i taniec, są to jej największe rozrywki. Bardzo lubi jeść owoce.
Kacper Michalski- jego hobby to taniec. Sam twierdzi, że nie potrafi bez niego żyć, sprawia mu on wiele przyjemności. Ulubiony styl to hip-hop.
Magdalena Mocek- tańczy, bo uwielbia być w ciągłym ruchu i podobnie jak Kacper najlepiej czuje się w hip-hopie.
Luiza Rant- twierdzi, że gdy tańczy jest po prostu sobą. Oprócz tańca lubi śpiewać i malować. Jej ulubioną potrawą jest rosół.
Oliwia Rejek- uśmiech jej z twarzy nie schodzi, gdy na parkiecie nóżkami przebiera. Ona po prostu uwielbia się ruszać. Lubi też jeść słodycze.
Cała ekipa ćwiczy pod czujnym okiem Marty- licencjonowanego instruktora Zumba Fitness i Zumba Kids&Kids Jr, nauczyciela- wychowawcy w świetlicy szkolnej. Grupa serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na taneczne przerwy w rytmach Zumby, które odbywają się w środy na dużej przerwie (10.30-10.45).