Karnawał w świetlicy

Categories: | Author: Romana Wojtczak | Posted: 2018-02-01 | Views: 245

Dnia 31.01.2018 w świetlicy szkolnej odbyła się balik karnawałowy dla dzieci do niej uczęszczających. W przeddzień zabawy dzieci wykonały maski karnawałowe, które przyozdobiły według własnych pomysłów. Podczas baliku dzieci chętnie brały udział w zabawach tanecznych. Mogły pokazać i pochwalić się swoimi tanecznymi talentami a także nauczyć się kilku prostych układów tanecznych do muzyki latynowskiej. Dla osób chętnych odbył się także konkurs do muzyki pt "Krzesełka". Większość dzieci wzięło udział, przy czym świetnie się bawili oraz musieli wykazać się ogromnym skupieniem i refleksem. Pod koniec zabawy każdy w nagrodę otrzymał kolorowego balona w wybranych kształtach. Kilka chętnych dzieci zdecydowało się na pomalowanie twarzy kolorowymi kredkami. Każdy z uśmiechem wychodził do domu i zabawę zaliczył do bardzo udanej.