Dary przekazane

9 listopada w poniedziałek Pani Marta wraz z dziećmi: Krysiak Julią (kl.5), Kopeć Patrykiem (kl.3) oraz Michalskim Kacprem (kl.5) zawiozła wszystkie zebrane dary do Świetlicy szkolnej Oddziału Rehabilitacyjnego dla dzieci w Ostrowie Wielkopolskim. Z rąk wychowawcy otrzymaliśmy przepiękne podziękowanie oraz zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie. Dzieci na długo zapamiętają to spotkanie.

Doświadczenia na wesoło

W każdy poniedziałek od 13.20 grupa świetlicowa zwarta i gotowa szykuje się na zajęcia Pani Euniki Szaroszek "Doświadczenia z fizyki na wesoło" prowadzone dla uczniów całej szkoły. Dzieci są zainteresowane. Na zajęciach obserwują zjawiska zachodzące w przyrodzie, przewidują co może wydarzyć się w danym doświadczeniu, poznają podstawowe prawa fizyki oraz mają jedyną i niepowtarzalną możliwość samodzielnego przeprowadzenia doświadczenia pod czujnym okiem nauczyciela. Zajęcia pokazują że zarówno zjawiska fizyczne jak  i chemiczne otaczają nas na co dzień.

MIKOŁAJ W OCZACH DZIECKA Podsumowanie świetlicowego konkursu plastycznego

4 grudnia w piątek na spotkaniu z Mikołajem odbyło się uroczyste podsumowanie świetlicowego konkursu plastycznego "Mikołaj w oczach dziecka".
I miejsce zajęła praca Dominiki Wrzeszcz z klasy 2B
II miejsce:
Chmielina Zosia 2A
Kopeć Martyna 3
Kopeć Patryk 3
Rogacka Magdalena 2B
III miejsce:
Bartczak Patrycja 2A
Frankiewicz Maja 2B
Kmiecik Maja 1B
wyróżnienia:
Pawlak Laura 1B
Puchała Amelia 2A
Wszystkim laureatom GRATULUJEMY !!

Bożonarodzeniowy Kiermasz Świetlicowy

W dniach od 7 grudnia jak co roku w świetlicy odbywa się Kiermasz Bożonarodzeniowy. Znajdują się na nim ozdoby świąteczne wykonane przez dzieci i wychowawców pracujących w świetlicy szkolnej, m.in.: choinki z makaronu, zawieszki choinkowe ze styropianu i masy solnej, mikołaje i bałwany z pianki, bałwanki skarpetkowe, aniołki, bombki cekinowe, bombki wykonane metodą marmurkową, ozdoby z patyczków (szopki, renifery i bałwany), witraże okienne, stroiki świąteczne, kartki okolicznościowe oraz wiele innych dekoracji świątecznych.
Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na potrzeby świetlicy.
Wszystkim kupującym i sprzedającym serdecznie dziękujemy.

Strona 2 z 2Początek   Wstecz   1  [2]  Dalej   Koniec