Mini disco

W środę 6 grudnia odbyły się dodatkowe zajęcia taneczne MINI Disco dla chętnych dzieci wraz z rodzicami. Każda osoba wsparła rzeczowo rodzinę biorącą udział w Szlachetnej Paczce. Wszyscy się świetnie bawili w rytmach latynowskiej muzyki a dodatkowo okazali wspaniałe serca. Wszystkim serdeczne podziękowania za obecność i dary. Dziękuję również uczennicom klasy 5 (Julia Mikołajczyk, Martyna Kopeć, Julia Mucha i Zuzia Banasiak) za pomoc w prowadzeniu zajęć i układów tanecznych.

Szlachetna paczka

8 grudnia w naszej szkole zakończyła się akcja zbierania darów na Szlachetną Paczkę.
9 grudnia wolontariusze z naszej szkoły wraz z opiekunami udali się do rodziny Pana Krzysztofa i przekazali zebrane dary. Były to żywność, środki chemiczne, artykuły gospodarstwa domowego, odzież oraz oczywiście zabawki i słodycze dla dzieci. Dzięki wsparciu darczyńców udało się pozyskać szczególny i główny prezent, którym jest nowe łóżko piętrowe.
Wszystkim osobom, które wsparły akcję serdecznie DZIĘKUJEMY!

Zabawki w przedszkolu

Przez ostatnie tygodnie wychowawcy świetlicy szkolnej prowadzili zbiórkę zabawek do pobliskiego Publicznego Przedszkola nr 3 im. Jasia i Małgosi. W zbiórkę zaangażowało się bardzo wielu uczniów wraz z rodzicami. 06.12.2017 wychowawcy wraz z delegacją dzieci poszli przekazać zebrane rzeczy na ręce Dyrektor. Mamy nadzieję, że zabawki będą służyć młodszym kolegą i koleżanką oraz zostaną dobrze spożytkowane. Cieszymy się także z ogromnego zainteresowania
akcją pomagamy  młodszym.

Choinka

Jak co roku o tej porze w Naszej Szkole zawitał zielony gość.
Choinka, która stoi na głównym korytarzu. Choinkę przy pomocy uczniów. Choinka każdego dnia oświetla naszą szkołę oraz przybliża do cudownego czasu jakim są Święta Bożego Narodzenia.

Mikołaj w świetlicy

Dnia 5 grudnia 2017 roku  w świetlicy szkolnej odbyły się Konkursy Mikołajowe.

Strona 4 z 6Początek   Wstecz   1  2  3  [4]  5  6  Dalej   Koniec