Cele innowacji:

•    rozbudzanie u uczniów ciekawości literackiej,
•    rozwijanie aktywności czytelniczej,
•    doskonalenie czytania ze zrozumieniem oraz aktywnego słuchania,
•    zachęcanie rodziców do czytania dzieciom,
•    integracja zespołu klasowego.

Sylwia Różalska, Romana Wojtczak, Beata Mamot

Nasze lekturniki

"Lekturki spod chmurki"
klasa 3 a SP 13 Ostrów Wielkopolski
Zad. 6 Nasze lekturniki

Moduł I w projekcie „Lekturki spod chmurki"

Wzorem ubiegłego roku klasa III B zrealizowała moduł I w projekcie „Lekturki spod chmurki – II edycja”. Uczniowie wykonali z papieru chmurke Tosię i drzewo, które potem ozdabiali kolorowymi listkami. Realizowaliśmy zadania związane z lekturą pt "Kapelusz Pani Wrony" Danuty Parlak. Zabawy było co nie miara, a kreatywność dzieci przerosła wszelkie oczekiwania.

II edycja Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Czytam z klasą " - "Lekturki spod chmurki"

Uczniowie klasy 3 A ukończyli realizację II edycji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Czytam z klasą " - "Lekturki spod chmurki"
Poznaliśmy Mała chmurkę w krainie drzew, przygotowaliśmy nasze jesienne drzewka. Dwukrotnie braliśmy udział w zbiorowym czytaniu. Wykonaliśmy efektowne i różne tematycznie prace plastyczno - techniczne.

MIĘDZYNARODOWY PROJEKT CZYTELNICZY

☁️ ☁️ Zaczynamy ☁️ ☁️  KLASA 3 A
CZYTAMY Z KLASĄ
- klasa 3 A
KAPELUSZ PANI WRONY
- witamy Chmurkę Tosię

Ogólnopolski Dzień Czytania

w klasie 3 A
MIĘDZYNARODOWY PROJEKT
 - CZYTAMY Z KLASĄ II edycja
- „Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”

LEKTURKI SPOD CHMURKI W 2 A

Klasa 2a rozpoczęła kolejną przygodę cztelniczą biorąc udział w II edycji projektu LEKTURKI SPOD CHMURKI.
Czytanie to wspaniała przygoda, która nic nie kosztuje a ma duży wpływ na rozwój dzieci.

LEKTURNIKI 3 A

Klasa 3 A
- lekturniki gotowe
- Czytusie zaprojektowane
przygoda przed nami ✍📖📚

ZIMA LETNIA PORĄ W 2 B

Uczniowie klasy 2b wraz z wychowawcą Martą Szmaj za sprawą przerabianej lektury "Zaczarowana zagroda" autorstwa Aliny i Czesława Centkiewiczów zaprosili zimę do sali. Dzieci przeniosły się na Antarktydę budując lodową zagrodę z kostek cukru oraz tworząc pingwiny z plasteliny. Odwiedziła nas również pani Aneta Błaszczuk z biblioteki która dostarczyła wiadomości głównie o gatunku Adeli, najmniejszych pingwinach. Drugoklasiści byli mierzeni przez co porównywali swój wzrost z głównym bohaterem książki-Elegancikiem. Przerabiając lekturę tym samym zrealizowaliśmy II moduł ogólnopolskiego projektu "Lekturki spod chmurki".

Strona 2 z 2Początek   Wstecz   1  [2]  Dalej   Koniec
Search Tags