II moduł

Categories: | Author: Romana Wojtczak | Posted: 2020-08-03 | Views: 91

Od 01.01.2020 roku do 29.02.2020 roku realizowaliśmy II MODUŁ- ZWIERZĘCE LEKTURKI SPOD CHMURKI.  Tym razem wybraliśmy książkę Waldemara Cichonia pt: ,,Cukierku, ty łobuzie”. Dzieci w Lekturniku uzupełniły strony związane z drugą przeczytaną lekturą. Wraz z wychowawcą klasy 1b zorganizowaliśmy konkurs głośnego czytania. Dzieci dzięki temu miały okazję się zintegrować i lepiej poznać. Wszyscy zostali nagrodzeni dyplomami i wspólnym zdjęciem. Na zajęciach rozwijających uzdolnienia dzieci wykonały przepiękne portrety kotów z gazet. Zaproszenie  od naszej klasy przyjęła pani weterynarz, która opowiedziała mnóstwo ciekawych rzeczy na temat swojej pracy. Dzieci chcąc podziękować za poświęcony czas  przygotowały piękny album z rysunkami zwierząt i wręczyły go pani weterynarz. Na koniec realizowanego modułu zorganizowaliśmy zbiórkę karmy dla zwierząt ze schroniska w Wysocku Wielkim. . Na koniec wychowawca klasy wysłał sprawozdanie z realizacji zadań, dołączył klasowe zdjęcia i otrzymał pocztą elektroniczną dyplom z pomyślnego ukończenia II MODUŁU.