Sprawozdanie klasa 1 a i b

Ogólnopolski projekt "CZYTAM Z KLASĄ- lekturki spod chmurki”  realizowany jest w klasie 1A od 1 października 2019 roku do 31 maja 2020 roku podczas zajęć edukacji wczesnoszkolnej. Przed rozpoczęciem projektu nauczyciel prowadzący – Beata Mamot otrzymała zgody od rodziców na udział ich dzieci w projekcie oraz na wykorzystanie ich wizerunku.
Każde dziecko otrzymało LEKTURNIK jako jedno z narzędzi pracy. Od 01.10.2019 roku do 31.12.2019 roku realizowaliśmy I MODUŁ – FIKUŚNE LEKTURKI SPOD CHMURKI. Do omawiania wybraliśmy książkę Justyny Bednarek pt: ,,Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”. Dzieci wykonały z plasteliny  Czytusie oraz obejrzały filmik z informacjami na temat projektu. Zaprojektowały oraz wykonały papierowe skarpety, które ozdobiły naszą klasę. Zorganizowaliśmy ,,Tydzień kolorowych skarpet”,  podczas którego dzieci przychodziły do szkoły w pięknych kolorowych skarpetach (mogły być nie do pary). Zrobiliśmy kącik czytelniczy. Na koniec wychowawca klasy wysłał sprawozdanie z realizacji zadań, dołączył klasowe zdjęcia i otrzymał pocztą elektroniczną dyplom z pomyślnego ukończenia I MODUŁU.

Projekt w klasie 2 B

Categories: | Author: Romana Wojtczak | Posted: 2020-06-28 | Views: 99

Miło nam poinformować iż dzisiaj klasa 2B otrzymała potwierdzenie ukończenia 3 modułu i certyfikat ukończenia realizacji projektu, który trwał od 1 października 2019 r. do 30 kwietnia 2020 r. W trakcie trwania projektu zadaniem klasy było przeczytanie 3 lektur i wykonanie 4 zadań do każdego z nich. Następnie zadaniem opiekuna było opisanie każdego zadania  i zamieszczenie go w sprawozdaniu na stronie projektu. Po kilku miesiącach ciężkiej pracy dziś nadszedł moment kiedy otrzymaliśmy informację o zrealizowaniu wszystkich zadań i zakończeniu projektu. Jesteśmy dumni z naszej pracy, zwłaszcza, że część jej wykonywaliśmy zdalnie łącząc się z wychowawcą.

Search Tags