Szczegóły artykułu

Categories: | Author: Romana Wojtczak | Posted: 2021-06-29 | Views: 160

Dnia 10.05.21, oficjalnie zakończyliśmy szkolny projekt Wiosna w Europejskich Barwach. Podczas ostatnich trzech miesięcy, wszyscy uczniowie naszej szkoły pogłębiali wiedzę na temat krajów członkowskich Unii Europejskiej. Uczniowie klas 4-8, pieczołowicie przygotowywali multimedialne prezentacje na temat wybranych krajów. Następnie, klasy rozsyłały sobie nawzajem przygotowane prace. W tym samym czasie, uczniowie klas 1-3, wykonywały plansze tematyczne na których zostały zaprezentowane  informację oraz ciekawostki związane z  wybranym krajem Unii.
Na pierwszy rzut prezentujemy Węgry oraz Czechy. Z plansz wykonanych przez klasę  1b możemy się dowiedzieć jakie są najbardziej lubiane bajki oraz słodycze w Czechach. Krajem klasy 2b były Węgry. Tutaj możemy sobie poczytać o znanych węgierskich piłkarzach, a także zgarnąć przepis na prawdziwy węgierski gulasz!   Smacznego  🙂

&q