29 czerwca 2022
O projekcie

Niniejszy projekt zakłada realizację modułu składającego się z 8 lekcji, które są przeznaczone na lekcje wychowawcze. Treść projektu realizuje cele i zagadnienia  zawarte w programie profilaktyczno wychowawczym dla klas IV.
Dzięki serii zajęć, uczniowie będą uczyć się nawiązywania relacji z rówieśnikami, rozwijać empatię oraz wzmacniać umiejętność efektywnej pracy w grupie poszukując kreatywnych rozwiązań. Lekcje będą uczyć tego, jak dobrze rozpoznawać emocje u innych osób i jak z tymi emocjami sobie radzić.

Koordynator: Marta Korycińska- Kaczmarek

Koordynator: Marta Korycińska- Kaczmarek

Aktualności

W I semestrze roku szkolnego 2021/22, odbyła się pierwsza lekcja wprowadzające do głównej części projektu.  Były to  warsztaty zatytułowane „Jak się uczyć koncentracji i uwagi?” Na tych zajęciach, uczniowie mieli okazję zapoznać się  z definicją koncentracji, a także poprzez szereg ćwiczeń,  przekonać się na własnej skórze, że hałas oraz natrętne myśli nie stwarzają dobrych warunków do wydajnej pracy.

Uczniom bardzo podoba się forma zajęć warsztatowych. Kolejne siedem  zajęć odbędzie się w drugim semestrze na godzinach wychowawczych.

InstaLing.pl

Nauka języków prosta