Search Tags

SZKOLNY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI Z KSIĄŻKĄ

Categories: | Author: Romana Wojtczak | Posted: 2016-11-21 | Views: 639

21 listopada w Światowy Dzień Życzliwości odbyło się spotkanie czytelnicze w ramach programu „Czytające Szkoły”. Tym razem gościem spotkania była pani Dorota Kierzek  - mama Toli uczennicy klasy IIa. Zaproszony gość przeczytał opowiadanie „Wiewiórka Klara i jeż” z książki Martina Drijverova pt. ”Wiewiórka Klara i jej przyjaciele”. Przygody bohaterki lektury uczyły życzliwości i wzajemnej pomocy. Tola zaprezentowała fragment legendy o naszym mieście. Uczniowie klas I-III z dużym zainteresowaniem słuchali obu czytanych książek. Impreza czytelnicza zakończyła się wykonaniem przez każde dziecko „życzliwej buźki”, którą podarowały swoim szkolnym rówieśnikom. Gość otrzymał order OSOBY ŻYCZLIWEJ i PRZYJAZNEJ SZKOLE. Serdecznie dziękujemy pani Dorocie Kierzek za udział w szkolnym spotkaniu czytelniczym.