Szczegóły artykułu

URODZINY KSIĄŻKOWEGO MISIA

Categories: | Author: Romana Wojtczak | Posted: 2017-11-22 | Views: 735

W ramach programu edukacyjnego „Czytające Szkoły”  24 października obchodzono w naszej szkole Urodziny Książkowego Misia, czyli DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA.
Na imprezę czytelniczą uczniowie klas I-III przynieśli  swoje domowe pluszowe misie oraz ozdobiły odzież sylwetką miśka. Tola Kierzek i Kacper Brzezicha uczniowie klasy IIIa przeczytali koleżankom i kolegom fragmenty książki A. Milne pt. „Kubuś Puchatek”. Na koniec uroczystości Kubuś Puchatek przygotował dla dzieci słodkie, „Co nieco”, a młodzi  lektorzy otrzymali  duże brawa i słowa podziękowania za piękną prezentację przygód Puchatka i jego przyjaciół.
 Spotkanie czytelnicze wzbudziło zainteresowanie wśród dzieci, które w swoich salach  wykonały prace plastyczne nt. wysłuchanego fragmenty z życia Kubusia Puchatka.