Ostrowska Trzynastka

Film promujący szkołę 2024 r.

Podręczniki 2024_25

Nowelizacja Kodeksu Rodzinnego i Opiekuńczego (Dz.U. 2023 poz. 1606) określiła warunki skutecznej ochrony małoletnich przed różnymi formami przemocy. Wprowadzone zmiany wskazują na potrzebę opracowania jasnych i spójnych standardów postępowania w sytuacjach podejrzenia krzywdzenia małoletnich.
Standardy ochrony małoletnich  stanowią zbiór zasad i procedur postępowania w Szkole Podstawowej nr 13 im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim, które mają być przestrzegane i stosowane w sytuacji podejrzenia krzywdzenia lub krzywdzenia małoletniego (dziecka, ucznia). Dokument określa organizację ochrony małoletnich przed krzywdzeniem, sposób dokumentowania, zasady opracowywania planu wspierania osoby doznającej przemocy.

Standardy ochrony małoletnich

„Szlakiem ostrowskich jabłuszek”.

17 listopada klasa 1b wybrała się na wycieczkę. Celem wycieczki było poznanie historii naszego miasta oraz jego symboli 🍏.

Actions: E-mail | Permalink |

Film promujący szkołę 2024 r.