21 lutego 2018

Aktualności 2017/2018

08.12.2017 roku uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w świątecznym spotkaniu z Bzikiem. Na scenie usłyszeli nie tylko świąteczne piosenki, ale też dowiedzieli się, jak wyglądają przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Duże poruszenie wśród dzieci sprawiło „wyczarowanie” przez Bzika małego króliczka.

8 grudnia w naszej szkole zakończyła się akcja zbierania darów na Szlachetną Paczkę.
9 grudnia wolontariusze z naszej szkoły wraz z opiekunami udali się do rodziny Pana Krzysztofa i przekazali zebrane dary. Były to żywność, środki chemiczne, artykuły gospodarstwa domowego, odzież oraz oczywiście zabawki i słodycze dla dzieci. Dzięki wsparciu darczyńców udało się pozyskać szczególny i główny prezent, którym jest nowe łóżko piętrowe.
Wszystkim osobom, które wsparły akcję serdecznie DZIĘKUJEMY!

Grudzień to miesiąc obfitujący w wydarzenia kulturalne związane ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia.  Dnia 07.12.2017 roku uczniowie klas pierwszych wraz z opiekunami wyjechali do Ostrowskiego Centrum Kultury, aby obejrzeć przedstawienie Mikołajkowe w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej EDUKATOR. Zachwyciła nas nie tylko gra aktorów oraz treść przedstawienia, której przesłaniem było wspólne spędzanie czasu rodziców i dzieci związanego z przygotowaniami do świąt Bożego Narodzenia. Bardzo podobały nam się także stroje aktorów, scenografia, śpiew oraz muzyka - oprawa muzyczna SP13.

7 grudnia uczniów klasy piątej odwiedziła florystka - pani Anna Adamska. Uczniowie mogli dowiedzieć się czym zajmuje się florysta, a także zobaczyć jak pracuje i jakich narzędzi używa. W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, mama Konrada  pokazała, jak wykonać przepiękne kolorowe stroiki. Uczniowie wykonywali także swoje ozdoby świąteczne pod czujnym okiem fachowca. Na zakończenie spotkania uczniowie oraz pani dyrektor otrzymali efektowne stroiki świąteczne.

Strona 8 z 22First   Previous   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  Next   Ostatni
pawo 2

trzecia edycja