21 lutego 2018   
 
 
 
 
Aktualności 2017/2018
 

08.12.2017 roku uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w świątecznym spotkaniu z Bzikiem. Na scenie usłyszeli nie tylko świąteczne piosenki, ale też dowiedzieli się, jak wyglądają przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Duże poruszenie wśród dzieci sprawiło „wyczarowanie” przez Bzika małego króliczka.


    


8 grudnia w naszej szkole zakończyła się akcja zbierania darów na Szlachetną Paczkę.
9 grudnia wolontariusze z naszej szkoły wraz z opiekunami udali się do rodziny Pana Krzysztofa i przekazali zebrane dary. Były to żywność, środki chemiczne, artykuły gospodarstwa domowego, odzież oraz oczywiście zabawki i słodycze dla dzieci. Dzięki wsparciu darczyńców udało się pozyskać szczególny i główny prezent, którym jest nowe łóżko piętrowe.
Wszystkim osobom, które wsparły akcję serdecznie DZIĘKUJEMY!


    


Grudzień to miesiąc obfitujący w wydarzenia kulturalne związane ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia.  Dnia 07.12.2017 roku uczniowie klas pierwszych wraz z opiekunami wyjechali do Ostrowskiego Centrum Kultury, aby obejrzeć przedstawienie Mikołajkowe w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej EDUKATOR. Zachwyciła nas nie tylko gra aktorów oraz treść przedstawienia, której przesłaniem było wspólne spędzanie czasu rodziców i dzieci związanego z przygotowaniami do świąt Bożego Narodzenia. Bardzo podobały nam się także stroje aktorów, scenografia, śpiew oraz muzyka - oprawa muzyczna SP13.
    


7 grudnia uczniów klasy piątej odwiedziła florystka - pani Anna Adamska. Uczniowie mogli dowiedzieć się czym zajmuje się florysta, a także zobaczyć jak pracuje i jakich narzędzi używa. W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, mama Konrada  pokazała, jak wykonać przepiękne kolorowe stroiki. Uczniowie wykonywali także swoje ozdoby świąteczne pod czujnym okiem fachowca. Na zakończenie spotkania uczniowie oraz pani dyrektor otrzymali efektowne stroiki świąteczne.    


Strona 8 z 22First   Previous   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  Next   Ostatni   
  Szukaj   
pawo 2
 

Dziennik Internetowy
 

 

 CERTYFIKATY TRZYNASTKI 

certyfikat 


 wf z klasą - blog I edycja

 

wf z klasą - blog II edycja

 

wf z klasą - blog III edycja

 

 

Młodzi i media
- certyfikat
/ blog

 


ceryfikat

zobacz szczegóły

 

certyfikat
zobacz szczegóły

 

PROJEKTY,
PROGRAMY,
AKCJE

W "13"

 

 trzecia edycja

 

 Zdrowie dla
Ostrowa Wielkopolskiego

2012 - 2022
 

 

 ceryfikat

zobacz szczegóły

BAW SIĘ I UCZ!
ŚWIETLICA SZKOLNA
PRZYJAZNA UCZNIOWI

 

 

 zobacz szczegóły

akcje w SP 13

 

 

Internetowy Teatr
Telewizji

 

 

 

 

WYMIANA STUDENCKA

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

UBEZPIECZENIE