Spektakl "Zorro" w ITTV

Categories: | Author: Romana Wojtczak | Posted: 2018-12-18 | Views: 216
Spektakl Teatru Dzieci Zagłębia im. J. Dormana w Będzinie

W spektaklu „Zorro” przenosimy się do rozpalonego słońcem Meksyku, gdzie dręczeni przez okrutnego Gubernatora mieszkańcy czekają na swojego bohatera, który odmieni ich los.

Wraz z Don Diego di Ahuilera zwanym El Zorro przeżyjemy najgorętszą przygodę sezonu! Towarzyszyć jej będzie walka sprytem i szpadą o dobro, wśród tętentu kopyt i zalotnych szeptów kobiet, by ocalić Nuevo Leon. Pełnowymiarowa obsada, popisy fechtunku, kostiumy i scenografia inspirowane meksykańską sztuką ludową składają się na doskonały spektakl będący najbardziej wyczekiwaną premierą teatru familijnego. W spektaklu oprócz znakomitych popisów fechtunku, porywającej meksykańskiej muzyki, pojawią się również plastyczne cytaty z malarstwa wybitnego meksykańskiego artysty, partnera równie słynnej Fridy Khalo, Diego Rivery.