20 sierpnia 2019
Aktualności 2015/2016

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

Categories: | Author: Romana Ziajka | Posted: 2016-06-27 | Views: 689

Przepięknym polonezem rozpoczęła się uroczystość ukończenia szkoły podstawowej przez uczniów klasy VI Szkoły Podstawowej nr 13. W tym niezwykłym wydarzeniu udział wzięli między innymi: Pani Beata Klimek, Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, Pani Aleksandra Zuchowska, radna Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, Przewodnicząca Rady Osiedla „Pruślin”, ksiądz Dominik Wodniczak, proboszcz Parafii pw. Świętej Rodziny, Pani Jolanta Przybyłek, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 13, Rodzice, wszyscy pracownicy szkoły, a także społeczność uczniowska Szkoły Podstawowej nr 13.
Wszystkim uczniom życzymy powodzenia!

Podczas uroczystości Pani Prezydent wręczyła uczniom, którym udało się zdobyć maksymalny wynik na sprawdzianie szóstoklasisty, listy gratulacyjne. Wśród wyróżnionych znalazły się: Natalia Matuszewska i Anna Klah. Pani Prezydent wyróżniła również najlepszych uczniów, wręczając im świadectwa i nagrody, a ich rodzicom listy gratulacyjne. Byli to: Anna Klah, Natalia Matuszewska, Klaudia Idziorek, Kinga Andruszkiewicz, Zuzanna Wilgocka, Ksawery Derdas i Julia Jentek. Tradycyjnie wpisali się oni wraz z rodzicami do pamiątkowej Złotej Księgi. Pozostali uczniowie również otrzymali świadectwa, dyplomy i gratulacje od Pani Prezydent i wychowawczyni Katarzyny Dudkiewicz.
 Uroczystość uświetnił program artystyczny, w którym uczniowie, trochę na poważnie, a trochę z humorem, pożegnali się z nauczycielami i szkołą podstawową. Nie zabrakło podziękowań dla grona pedagogicznego i pracowników szkoły, ale również słów wdzięczności skierowanych dla rodziców.

Print Bookmark and Share