22 października 2019
Aktualności 2015/2016

Podsumowanie działalności PCK w 2014_15

Categories: | Author: Romana Ziajka | Posted: 2015-11-29 | Views: 329

W Szkolnym Kole PCK w roku 2014/2015 działały następujące osoby:
Przewodnicząca: Natalia Janus
Zastępca Przewodniczącego: Maria Młynarczyk
Członkowie: Julia Krysiak, Weronika Szmaj, Aleksandra Lisiak, Julia Zielińska.

12 września 2014r. w Sali konferencyjnej Cechu Rzemiosł Różnych odbyła Rejonowa konferencja opiekunów szkolnych kół PCK, której zostały rozdane zadania na przyszły rok oraz odbyło się podsumowanie Akcji Gorączka Złota 2014. Zebraliśmy 44zł 43gr i otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom.
6 Października 2014r. w Klubie Sportowym Stal odbyła się Olimpiada sportowo-zdrowotna dla przedszkolaków. Z naszej szkoły udział wzięła grupa Marty Kaczmarek, która wraz z Martą Mielczarek wywalczyły medal i pamiątkową statuetkę.
W grudniu 2014r. szkoła nasza brała udział w pomocy charytatywnej „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem” z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Zebraliśmy potrzebujące dary (ryż, makaron, kasza). Dary przekazane zostały do siedziby PCK. Otrzymaliśmy podziękowanie.
Na przełomie Marca i Kwietnia 2015r. włączyliśmy się w zbiórkę i pomoc dla rodzin najuboższych z miasta i rejonu ostrowskiego. Zbieraliśmy dary z akcji „Wielkanoc z PCK 2015 rok”.
Od Marca do Maja 2015r zbieraliśmy pieniążki głównie w nominałach 1gr, 2gr i 5gr. Wzięliśmy tym udział w Ogólnopolskiej Akcji „Gorączka Złota”. We wrześniu tego roku w Sali konferencyjnej Cechu Rzemiosł Różnych odbyła się ponownie Rejonowa konferencja opiekunów szkolnych kół PCK, gdzie otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom dla Największego Zbieracza Złota. Udało nam się uzbierać 92zł 01gr.
W Maju 2015r braliśmy udział i pomagaliśmy w organizacji obchodów 96 lecia Polskiego Czerwonego Krzyża na ziemi ostrowskiej. Otrzymaliśmy podziękowanie.
W maju 2015r. na uroczystym zebraniu otrzymaliśmy Podziękowanie za naszą działalność.

Opiekunem jest pani Marta Mielczarek.

Print Bookmark and Share