16 września 2019
Aktualności 2015/2016

DRZWI OTWARTE W SP 13

Categories: | Author: Romana Ziajka | Posted: 2016-02-22 | Views: 445

19 lutego, w Szkole Podstawowej nr 13, został zorganizowany Dzień Otwartych Drzwi. To kolejne już spotkanie z dziećmi – przyszłymi pierwszoklasistami. Wcześniej odbyły się dwa warsztaty edukacyjne „Wspomaganie rozwoju mowy dziecka” - logopedyczne zajęcia otwarte dla pięcioletnich i sześcioletnich dzieci oraz ich opiekunów. W piątkowe popołudnie mogli zapoznać się także z ofertą edukacyjną szkoły.

Przybyłych gości, na sali gimnastycznej, powitała pani dyrektor Jolanta Przybyłek i zaprosiła do obejrzenia programu artystycznego przygotowanego przez uczniów klas I – III. Również w poszczególnych klasach na dzieci czekało wiele atrakcji. Brali udział w zajęciach plastycznych, muzyczno – tanecznych, manualnych, grach i zabawach planszowych. Goście z uwagą podziwiali kolekcję pucharów i trofeów sportowych oraz nowoczesny sprzęt multimedialny w pracowni komputerowej i salach lekcyjnych. Najmłodsi chętnie korzystali z sali „Radosna szkoła”. Zwiedzanie szkoły było dla rodziców i dzieci wyjątkową okazją do spotkania z dyrekcją i poznania nauczycieli. Każdy z uczestników otrzymał folder poświęcony szkole. Rodzice z uwagą zapoznali się z bogatą ofertą szkoły oraz z warunkami naboru.

Print Bookmark and Share