19 stycznia 2021   
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Aktualności 2015/2016
 

LAUREACI EKOLOGICZNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

Categories: | Author: Romana Ziajka | Posted: 2016-03-14 | Views: 608

12 marca w Ostrowskim Centrum Kultury  odbyła się uroczysta gala rozstrzygnięcia ekologicznego konkursu plastycznego „Zwierzęta wokół nas” i „Pomóżmy zwierzętom leśnym przetrwać zimę”. 

W kategorii klas I-III: I miejsce zajęła Maja Kaczmarek kl. Ib, II miejsce Anna Gąsiorowska z kl. III, a III miejsce Tola Kierzek z kl.Ia Wyróżnienie uzyskały prace: Zofii Chmieliny kl. IIa i Dominiki Wrzeszcz kl. IIb.

Kategoria klas IV-VI: I miejsce zdobyła praca Anny Klah z kl. VI, II miejsce praca Julii Jentek kl.VI, III miejsce uzyskała praca Laury Pałasz z kl. IV. Prace uczennic z klasy V: Nadii Błaszczyk i Natalii Janus otrzymały wyróżnienia. Cieszymy się z sukcesów naszych uczennic i życzymy dalszych wspaniałych osiągnięć!

Głównym celem konkursu było zapoznanie uczniów z tematem dokarmiania zwierząt, prezentacja możliwości twórczych dzieci, rozwijanie zainteresowań literaturą, rozwijanie wyobraźni i kreatywności, zachęcanie do twórczego przekształcania odpadów - surowców wtórnych. Wśród laureatów konkursu znaleźli się również uczniowie z naszej szkoły.

Print Bookmark and Share

Return to previous page
  Szukaj   

Dziennik Internetowy
 

 

 CERTYFIKATY TRZYNASTKI 

certyfikat 


 wf z klasą - blog I edycja

 

wf z klasą - blog II edycja

 

wf z klasą - blog III edycja

 

 

Młodzi i media
- certyfikat
/ blog

 


ceryfikat

zobacz szczegóły

 

certyfikat
zobacz szczegóły

 

PROJEKTY,
PROGRAMY,
AKCJE

W "13"
  

 

 

 

 

 zobacz szczegóły

akcje w SP 13

 

 

Internetowy Teatr
Telewizji