21 lutego 2018   
 
 
 
 
Aktualności 2017/2018
 

W grudniowe popołudnie uczniowie wraz z rodzicami i wychowawcą udali się na Ostrowski rynek by uczestniczyć w rozświetleniu choinki w ich mieście. Następnie wszyscy udali się do szkoły by wspólnie obejrzeć filmik jaki stworzyły dzieci  z życzeniami dla swoich rodziców…Wspólne popołudnie zaowocowało również w ozdoby choinkowe jakie uczniowie wraz z opiekunami wykonali. Pomimo biegu i przygotowań do świąt znaleźliśmy czas, by  ze sobą pobyć…

    


Laura Pałasz uczennica klasy szóstej brała udział w konkursie plastycznym pt. „Moja droga do szkoły” organizowanym przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Kaliszu, Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu, Szkołę Podstawową nr 7 w Kaliszu i Komendę Miejskiej Policji w Kaliszu. Jej praca plastyczna została zakwalifikowana do etapu finałowego.

  Czytaj więcej...


Organizatorem turnieju jest Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Założeniem Turnieju jest podnoszenie poziomu wiedzy i świadomości uczniów klas V szkół podstawowych powiatu ostrowskiego. W październiku odbyły się eliminacje szkolne, w wyniku których wyłoniono zwycięzcę. Najwięcej punktów w teście uzyskała Agata Tomalik i to ona reprezentowała naszą szkołę w finale miejskim.

  Czytaj więcej...


W dniach od 11 grudnia do 22 grudnia, jak co roku w świetlicy odbywa się Kiermasz Bożonarodzeniowy. Znajdują się na nim ozdoby świąteczne wykonane przez dzieci i wychowawców pracujących w świetlicy szkolnej, m.in.: choinki z makaronu, zawieszki choinkowe ze styropianu i masy solnej, mikołaje i bałwany, aniołki, bombki cekinowe, bombki wykonane metodą
marmurkową, ozdoby z patyczków (szopki, renifery i bałwany), stroiki świąteczne, kartki okolicznościowe, choinki, bombki i zawieszki z bibuły  oraz wiele innych dekoracji świątecznych.
Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na potrzeby świetlicy. Wszystkim kupującym i sprzedającym serdecznie dziękujemy.

  


Strona 10 z 22First   Previous   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  Next   Ostatni   
  Szukaj   
pawo 2
 

Dziennik Internetowy
 

 

 CERTYFIKATY TRZYNASTKI 

certyfikat 


 wf z klasą - blog I edycja

 

wf z klasą - blog II edycja

 

wf z klasą - blog III edycja

 

 

Młodzi i media
- certyfikat
/ blog

 


ceryfikat

zobacz szczegóły

 

certyfikat
zobacz szczegóły

 

PROJEKTY,
PROGRAMY,
AKCJE

W "13"

 

 trzecia edycja

 

 Zdrowie dla
Ostrowa Wielkopolskiego

2012 - 2022
 

 

 ceryfikat

zobacz szczegóły

BAW SIĘ I UCZ!
ŚWIETLICA SZKOLNA
PRZYJAZNA UCZNIOWI

 

 

 zobacz szczegóły

akcje w SP 13

 

 

Internetowy Teatr
Telewizji

 

 

 

 

WYMIANA STUDENCKA

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

UBEZPIECZENIE