29 czerwca 2022

STRONA W PRZEBUDOWIE

Aktualności 2020/2021

W czasie zajęć dodatkowych uczniowie klasy 4b kodują z Ozobotem.  Zajęcia wprowadzają dzieci w świat programowania.
Ozobot – mały, ale bardzo inteligentny robot do nauki programowania zabiera dzieci w niesamowitą przygodę. Za pomocą kolorowych kodów dzieci bawiąc się programują zadania, które wykonuje robot.
W tym tygodniu uczniowie programowali drogę dla Ozobota, w którym zbierał literki tworząc wyraz. Chociaż początki były trudne jednak udało nam się dojść do końca zadania, a przy tym świetnie się bawimy.

Do konkursu zgłosiło się blisko 3 tysiące uczniów i studentów z całej Polski, w tym uczennica naszej szkoły.
Konkurs odbywał się na w różnych kategoriach wiekowych na poziomie szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz wyższych.
Serdecznie gratulujemy Oldze Kazowskiej uczennicy klasy VIII która otrzymała wyróżnienie  w konkursie na etapie regionalnym.

Świat baśniowych postaci…Z wizytą u Gandalfa, elfów leśnych, krasnoludów, hobbitów, troli.
Uczniowie klasy 5B tworzyli na lekcji języka polskiego plakaty charakteryzujące bohaterów powieści J.R.R.Tolkiena „Hobbit, czyli tam i z powrotem”.
A oto efekty ich pracy!

Przyjaciółki pszczółki lecą z pomocą dla Ukrainy 🐝🇺🇦🐝💙💛
Sama zrobiłam je na szydełku😁😁😁
Chcesz pomóc?
1. Wejdź na stronę zbiórki  https://www.siepomaga.pl/rowinskidlaukrainy
2. Wpłać min. 30 zł na zbiórkę
3. Przy wpłacie podaj swoje imię z dopiskiem "pszczółka od Agaty"
4. Messengerem podaj mi (Agata Gawrońska) swój adres, pod który wyślę pszczółkę pocztą tradycyjną lub mogę też osobiście podać Ci ją w szkole - powiedz mi o tym też przez messenger.
Dzisiaj czeka na was 7 pszczółek.🐝🐝🐝
O kolejnych będę informować na bieżąco🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Agata Strzelczak i Filip Pioch będą reprezentować klub LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski i województwo Wielkopolskie w III Grand Prix Polski młodzików w tenisie stołowym. Turniej będzie rozegrany w Sępólnie Krajeńskim w dniach 4 - 6 marca. Życzymy udanego startu naszym zawodnikom.

Szanowni Rodzice, Kochani Absolwenci, Przyjaciele naszej szkoły,
któż z nas jeszcze niedawno pomyślałby, że przyjdzie nam żyć w czasach, które zapiszą się na kartach historii, a tym zapiskom towarzyszyć będzie poczucie niepewności, lęku, cierpienia. Najpierw walka z pandemią, która zamknęła nas w domach, odcięła od relacji i sprawiła, że wszystko malowało się w ciemnych barwach. Kiedy wydawało się, że wszystko zaczyna wracać na dobre tory, nadszedł dzień 24 lutego. O 5 rano obywatele Ukrainy musieli rozpocząć obronę własnego kraju przed inwazją wojsk rosyjskich. Nadeszły trudne chwile... wojna. Każdy konflikt to niewyobrażalne cierpienie tysięcy ludzi. Gdybyśmy tylko mogli zatrzymać tę machinę... Niestety, nie mamy takiej mocy, ale posiadamy współczucie, miłość, życzliwość i możliwość działania. Dlatego zachęcam wszystkich do udziału w zbiórce na rzecz obywateli Ukrainy. Nasza Szkoła posiada wirtualną skarbonkę, która powstała na portalu Siepomaga, w ramach akcji SOS UKRAINA pod patronatem Polskiej Akcji Humanitarnej. Zwracamy się z prośbą o wpłaty - w pojedynkę nie osiągniemy wiele, ale razem możemy realnie pomóc.
Z góry dziękujemy

Prosimy o 1% podatku dla naszej uczennicy Justynki ❤👍❤

Strona 10 z 48First   Previous   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  Next   Ostatni

InstaLing.pl