20 stycznia 2019   
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim
 
 

  

 
 
Aktualności 2018/2019
 

W niedzielę 9 września 2018r. roku wybraliśmy się na rajd „Jesień Chopinowska” do Antonina. Rajd organizowany był przez ostrowski odział PTTK, dla upamiętnienia pobytu naszego wielkiego kompozytora właśnie w Antoninie.

  Czytaj więcej...


8 września w Forum Synagoga odbyła się ogólnopolska akcja Narodowego Czytania. Jej celem jest propagowanie polskiej literatury, popularyzacja czytelnictwa, a także zwrócenie uwagi na potrzebę dbałości o polszczyznę. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas 4 – 7. Lekturą Narodowego Czytania w tym roku był utwór  Stefana Żeromskiego „Przedwiośnie”.

                
    


3 września 2018 r. w sporowej sportowej naszej szkoły odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2018/2019. Dyrektor szkoły Pani Jolanta Przybyłek powitała wszystkich serdecznie po na poczatku nowego roku szkolnego. Przedstawiła nowych wychowawców, nauczycieli i uczniów. W części artystycznej w wykonaniu uczniów klasy 2a i 4b uczniowie pożegnali wakacje i z humorem otworzyli nowy rok szkolnej nauki.

    


Z okazji obchodów 79. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej poczet sztandarowy naszej szkoły wziął udział w uroczystościach miejskich. Uczniowie klasy siódmej – Oliwia Idziorek, Sara Leśnierowska i Krzysztof Smółka uczestniczyli w uroczystej mszy świętej w kościele pw. Najświętszego Zbawiciela przy ul. Bema, a następnie asystowali podczas złożenia kwiatów i zniczy w miejscu pamięci przez władze miasta i powiatu ostrowskiego, przedstawicieli służb mundurowych, harcerzy i kombatantów.

  


Strona 12 z 12First   Previous   3  4  5  6  7  8  9  10  11  [12]  Next   Ostatni   
  Szukaj   

Dziennik Internetowy
 

 

 CERTYFIKATY TRZYNASTKI 

certyfikat 


 wf z klasą - blog I edycja

 

wf z klasą - blog II edycja

 

wf z klasą - blog III edycja

 

 

Młodzi i media
- certyfikat
/ blog

 


ceryfikat

zobacz szczegóły

 

certyfikat
zobacz szczegóły

 

PROJEKTY,
PROGRAMY,
AKCJE

W "13"
  

 

 zobacz szczegóły

akcje w SP 13

 

 

Internetowy Teatr
Telewizji