27 września 2021

W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM

Wytyczne GIS, MZ i MEN dla szkół podstawowych edukacja wczesnoszkolna

PROCEDURA PRZEBYWANIA RODZICÓW I INNYCH OSÓB
NA TERENIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 13  IM. STEFANA ROWIŃSKIEGO W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM

Film edukacyjny Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia

Wykaz szkolnych podręczników w roku szkolnym 2020/2021

ostrowska trzynastka na facebook

gazetka szkolna -  www.juniormedia.pl/redakcje/panel/zycie- trzynastki
Kwestionariusz na szczepienie osoby niepełnoletniej - kliknij

Drodzy Mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego,

zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety w badaniu dotyczącym preferencji i opinii mieszkańców na temat  Ostrowa Wielkopolskiego . Wyniki badania będą pomocne w opracowaniu Strategii Rozwoju do roku 2030, która na kolejne lata wyznaczy priorytety i kierunki rozwojowe, poprzez wspólnie zdefiniowane i obrane najważniejszych cele, do których będziemy chcieli dążyć realizując nową politykę długoterminowego rozwoju Ostrowa Wielkopolskiego.

Badanie jest realizowane przez Urząd Miejski w Ostrowie Wielkopolskim przy wsparciu zewnętrznego i niezależnego eksperta, firmy Lider Projekt Sp. z o.o.
Ankietę można wypełnić poprzez widoczny QR code oraz osobiście w siedzibie Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim - biuro nr 313
Pragniemy zapewnić, że Państwa uczestnictwo w badaniu jest anonimowe.
Zachęcamy do aktywnego udziału w projekcie.
Zespół ds. opracowania projektu strategii.Link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfBzeWK5Bwt09DzPIEnH-8OMe3KkrPuaChKR3bzc4BE81qYXA/viewform?usp=sf_link
Piotr Młynarz
Wydział Rozwoju Miasta - Referat Obsługi Inwestorów

Szkolne zestawy podręczników na rok szkolny 2021/2022

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ URZĘDU MIEJSKIEGO
W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM

Wytyczne GIS, MZ i MEN dla szkół podstawowych edukacja wczesnoszkolna

PROCEDURA PRZEBYWANIA RODZICÓW I INNYCH OSÓB

Film edukacyjny Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia

Wykaz szkolnych podręczników w roku szkolnym 2020/2021

ostrowska trzynastka na facebook

gazetka szkolna -  www.juniormedia.pl/redakcje/panel/zycie- trzynastki
Kwestionariusz na szczepienie osoby niepełnoletniej - kliknij

Drodzy Mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego,

Pragniemy zapewnić, że Państwa uczestnictwo w badaniu jest anonimowe.
Zachęcamy do aktywnego udziału w projekcie.
Piotr Młynarz
Wydział Rozwoju Miasta - Referat Obsługi Inwestorów

Aktualności 2020/2021

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021  klasa 4 B

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 1 A

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 1B

Sukces naszej uczennicy Oliwii Jurczak w konkursie na najciekawszy lapbook na temat „Życia  i działalności bł. Edmunda Bojanowskiego” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 7 im. Gen. Józefa Bema w Ostrowie Wielkopolskim. Oliwia wykonała bardzo ciekawy lapbook  zostając laureatką konkursu. Gratulujemy!

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej trwają!!! W związku z tym z inicjatywy Pani Marzeny Szymankiewicz zorganizowana została w naszej szkole akcja pt. "KIBICUJEMY NASZYM - EURO 2021". 23 czerwca 2021r. uczniowie klasy 7 oraz 8 kibicowali reprezentacji Polski podczas meczu jaki rozegrała ze Szwecją. Ubrani na biało – czerwono z szalikami oraz flagami trzymaliśmy mocno kciuki za naszych piłkarzy. Co to były za emocje! Wszystkie gadżety: koszulki, czapeczki, szaliki oraz flagi to symbole oraz oznaka, że prawdziwy patriota to także prawdziwy kibic!

Integracyjne wyjście
klasy 2a na zakończenie roku szkolnego na lody
🍦🍦🍦

Po nocnej burzy dzień mamy piękny i ciepły. Trzecioklasiści na wspólnej pieszej wycieczce na przepyszne lody 🌞🍡🌞🍡🌞

– ZBIÓRKI KARMY DLA PODOPIECZNYCH Z MIĘDZYGMINNEGO SCHRONISKA W WYSOCKU WIELKIM

W czerwcu 2021 roku odbyła się zbiórka karmy i innych artykułów dla zwierząt. Uczniowie i rodzice bardzo czynnie włączyli się do akcji. Zebraliśmy sporą ilość karmy i innych akcesoriów dla piesków, które zostały przekazane na rzecz podopiecznych z Międzygminnego Schroniska w Wysocku Wielkim. Przekazaliśmy również  budkę -domek dla kotów wykonana przez jednego z rodziców uczennicy naszej szkoły. Zbiórka została zorganizowana w ramach wolontariatu uczniów naszej szkoły. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wizyty w schronisku, na zdjęciach znajdują się również pieski do adopcji.

W maju i czerwcu uczniowie klasy 7 przystąpili do udziału w pierwszej edycji konkursu wiedzy o Stanach Zjednoczonych „All about the USA”. Konkurs został zorganizowany przez SP 4 i 5 i  składał się z trzech etapów: American Art, American Hero oraz American Quiz. Podczas etapu pierwszego, zespoły uczniów przygotowywały pracę plastyczną przedstawiającą znane miejsce w USA. Podczas etapu drugiego zadaniem zespołów było przygotowanie filmu prezentującego znaną postać związaną z kulturą lub historią USA. Ostatni etap polegał na rozwiązaniu testu z wiedzy o Stanach Zjednoczonych.

Zespoły uczniów z entuzjazmem zaangażowały się w realizację zadań na każdym etapie. Dziewczynom z zespołu Iga i Ola, czyli Idze Kowalskiej i Aleksandrze Muszyńskiej udało się wywrzeć wrażenie na jury swoją rewelacyjną pracą plastyczną i zdobyły I miejsce w pierwszym etapie.
W konkursie wzięli również udział: Julia Kaczmarek, Samanta Banach, Maja Frankiewicz, Wiktoria Kupis, Zuzanna Prażmo, Piotr Galler, Kamil Mikołajczyk i Jakub Reterski.
Dzięki wspólnej pracy uczniowie mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę o USA i zdobyć doświadczenia w pracy zespołowej.
Idze i Oli gratulujemy sukcesu, a pozostałym uczestnikom życzymy powodzenia w kolejnej edycji!

W podskokach zbliżamy się do wakacji ⛵🏖️🐬. Podczas zajęć sportowych SKS poznawaliśmy nowe gry i zabawy. Pobijaliśmy rekord świata w biegach podczas najróżniejszych berków🏃🏃‍♀️. Uczyliśmy się chwytów i podań piłki. Z pewnością nabyte umiejętności wykorzystamy podczas aktywnego letniego wypoczynku 🤽‍♀️🏐⚽. Życzymy udanych wakacji. Do zobaczenia na zajęciach we wrześniu.

Strona 2 z 28First   Previous   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  Next   Ostatni

InstaLing.pl