13 kwietnia 2021

Aktualności 2020/2021

Wyjątkowy dzień Kobiet w Domu Seniora w Ostrowie Wielkopolskim - uczniowie klasy 1 B przygotowali kartki z życzeniami.

Uczniowie pamiętali o święcie Pań pracujacych w naszej szkole. Dla koleżanek przygotowali modne torebki. Wszyscy wykonali pluszowe "cichacze" - przytulne, kolorowe.

youtu.be/sc8gAhUspFo

W miesiącu lutym uczniowie klasy 3 a brali udział w konkursie, w którym należało przygotować projekt i uszyć pacynkę pszczółkę.
Szkoła Podstawowa nr 14 w Ostrowie Wielkopolskim była organizatorem Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego - "Pacynka Pszczółka".
Uczeń Franciszek Leśnierowski zajął  I miejsce. Gratulujemy 😀👍🥇

youtu.be/hXk9xLq31qY

W dobie zaawansowanych graficznie gier komputerowych z różnorodnymi postaciami i skomplikowaną fabułą gry planszowe nadal cieszą się popularnością. Czy nie jest zaskakujące, że takie gry jak warcaby nadal są bestsellerem?
W klasie 3 a uczniowie rywalizowali dziś w grach planszowych. Wspaniała zabawa i nauka w jednym😀😀😀

W klasie 2b odbyły się zajęcia z pedagogiem nt. Emocji - co o nich wiemy oraz o sposobach, jak poradzić sobie ze złością.

Uczniowie klasy 2a w związku z omawianym tematem KORZYSTAMY Z BIBLIOTEKI odwiedzili szkolną bibliotekę. Wspólnie ułożyli kilka pytań i przeprowadzili wywiad z Panią  bibliotekarką. Przypomnieli sobie zasady i regulamin przebywania w bibliotece. Na zajęciach technicznych zrobili kolorowe zakładki do książek a na koniec w grupach stworzyli pomysłowe  komiksy.

Uczniowie klasy 2a w graficzny sposób na kolorowych plakatach przedstawili KONTYNENTY oraz różne ciekawostki z nimi związane. Piękne plakaty ozdobiły szkolny korytarz.

w ramach akcji „Mediateka z Rokiem Lema 2021”

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły Hanna Kozłowska z klasy 3 A  zdobyła nagrodę Sekretarza Konkursu w ogłoszonym w styczniu b. r. Konkursie ROBOTY W MEDIATECE
„Zbuduj własnego robota” w ramach akcji „Mediateka z Rokiem Lema 2021”.
Wpłynęło bardzo wiele prac. Głosować można było online - prace wystawione były w oknach Mediateki.
Gratulujemy 👍🥇🏆

Strona 3 z 20First   Previous   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  Next   Ostatni