21 lutego 2018   
 
 
 
 
Aktualności 2017/2018
 

W piątek odbył sie IV KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK " Zaśpiewajmy maleńkiemu" w SP11. Naszą szkołę w kategorii klas I-III reprezento wała Natalia Niklas. Gratulujemy.

  


W piątek 26 stycznia uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami wybrali się do Ostrowskiego Centrum Kultury. Celem tej wyprawy było uczestnictwo w Interaktywnym Widowisku Telewizyjnym pt. „Szewczyk Dratewka na planie filmowym” przygotowanym przez aktorów Teatru Show.
 Dzieci podczas widowiska poznały tajniki pracy na planie filmowym oraz sztuczki umożliwiające przenoszenie się aktorów w różne miejsca. Szczególnie ciekawym momentem dla uczniów był ich udział w realizacji filmu o Szewczyku Dratewce. Mogli oni wcielić się w role bohaterów i przeżywać ich przygody. Zamienili się między innymi w pszczoły, mrówki, kaczki czy mieszczan. Dowiedzieli się jakie osoby pracują na planie filmowym oraz jak wygląda przygotowanie całej opowieści filmowej.
  


Uroczystość Dnia Babci i Dziadka - od wielu już lat, to w naszej szkole szczególne wydarzenie związane ze społecznością lokalną. Uświadamia nam-dorosłym oraz dzieciom, jak ważną rolę odgrywają dziadkowie w życiu rodziny. Jest też okazją, aby za wszelkie dobro podziękować i złożyć życzenia.
W tym roku, 25 stycznia 2018 roku postanowiliśmy odbyć z babciami i dziadkami podróż po regionach Polski: pobrzeżach, pojezierzach,  nizinach, wyżynach, górach. Uczniowie klas I-III ukazali piękno regionów Polski poprzez:  tradycje, charakterystyczne potrawy, historię, przyrodę, gwarę. Dopełnieniem obrazów związanych z regionami Polski był śpiew oraz  taniec w strojach ludowych, zbliżonych dla danego regionu. Wnuki zatańczyły: „krakowiaka”, „taniec góralski”, „taniec piratów”, „maryneczkę”, „kujawiaka”.
Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrowia i samych radosnych dni!

film

   


W pierwszm półroczu nasza szkoła przystąpiła do projektu międzynarodowego - GODZINA KODOWANIA - HOUR OF CODE - na platformie code.org uczniowie klasy 5 i 6 pisali programy w języku scratch. Na zakończenie projektu uczniowie otrzymali certyfikaty ukończonych kurrsów, które udostępniali im nauczyciele informatyki, widząc postępy uczniów na profilu nauczyciela.

NAGRODZENI UCZNIOWIE:

Zuzanna Banasiak kl. 5

Oliwia Idziorek kl. 6

Sara Leśnierowska kl. 6

Jakub Kasprzak kl. 6

Eryk Kędziorski kl. 6

Kacper Gądziak kl. 6

Mikołaj Linczewski kl. 6

Bartosz Cierniak kl. 6

Mikołaj Szczepaniak kl. 6

Gratulujemy!!!

    


Strona 4 z 22First   Previous   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  Next   Ostatni   
  Szukaj   
pawo 2
 

Dziennik Internetowy
 

 

 CERTYFIKATY TRZYNASTKI 

certyfikat 


 wf z klasą - blog I edycja

 

wf z klasą - blog II edycja

 

wf z klasą - blog III edycja

 

 

Młodzi i media
- certyfikat
/ blog

 


ceryfikat

zobacz szczegóły

 

certyfikat
zobacz szczegóły

 

PROJEKTY,
PROGRAMY,
AKCJE

W "13"

 

 trzecia edycja

 

 Zdrowie dla
Ostrowa Wielkopolskiego

2012 - 2022
 

 

 ceryfikat

zobacz szczegóły

BAW SIĘ I UCZ!
ŚWIETLICA SZKOLNA
PRZYJAZNA UCZNIOWI

 

 

 zobacz szczegóły

akcje w SP 13

 

 

Internetowy Teatr
Telewizji

 

 

 

 

WYMIANA STUDENCKA

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

UBEZPIECZENIE