29 czerwca 2022

STRONA W PRZEBUDOWIE

Aktualności 2020/2021

W klasie 8 odbyły się zajęcia z Pedagogiem nt samooceny, mocnych stron i pewności siebie.
Uczniowie chętnie wzięli udział w pogadance, następnie z uśmiechem brali udział w części praktycznej w której to każdy musiał napisać koledze/koleżance na kartce przyklejonej na plecach "Lubie Cię, kiedy ...."
Uczniowie dowiedzieli się o sobie wielu miłych rzeczy oraz to jak przyjaźnie każdy jest postrzegany w klasie.
Na koniec każdy zabrał karteczkę z cytatem jako sentencja dnia.

W klasie 4B odbyła się lekcja z pedagogiem. Z uwagi na nowego ucznia były to gry i zabawy integrujące zespół klasowy. Wszyscy chętnie brali udział w zabawach w których klasa mogła się lepiej poznać a także dowiedzieć nowych rzeczy, których dotąd o sobie nie wiedziała.
Były także zabawy na pokonanie wstydu przed występowaniem i mówieniem na forum 🙂

W klasie 7 odbyła się lekcja z Pedagogiem nt Napojów energetycznych, jego skutkach nadużywania oraz uzależnienie.
Uczniowie chętnie czytali ciekawostki nt "Energetyków", szczegółowo poznali skład takich napojów, skutki oraz objawy nadużywania a także z zaciekawieniem przysłuchiwali się opowieści pewnego chłopca, który to opowiadał o swoich doświadczeniach z tym uzależnieniem.

Rekolekcje ks. Robert Grzybowski Opowieść o naszym wyborze "Wygoda czy przygoda"

Strona 48 z 48First   Previous   39  40  41  42  43  44  45  46  47  [48]  Next   Ostatni

InstaLing.pl

Nauka języków prosta