11 grudnia 2019

ostrowska trzynastka na facebook - kliknij i polub

GABINET STOMALOGICZNY - kliknij

gazetka szkolna www.juniormedia.pl/redakcje/panel/zycie-

trzynastki

Kochani, drodzy uczniowie, rodzice nauczycieli, cała społeczność dołączcie się do naszej wielkiej akcji w której pomagamy rodzinie z Białorusi.
W tym roku w ramach szlachetnej paczki wybraliśmy rodzinę Pani Olgi. Sami przeczytajcie.
Każda rzecz, nawet malutka jest bardzo ważna.
Warto pomagać 😊 ludzie dobrych serc.

Aktualności 2019/2020

Każdy z nas od najmłodszych lat wie, że do szkoły należy wyjść po śniadaniu i ze śniadaniem. Wtedy lepiej pracuje nasz mózg i dzięki temu przyswajamy wiedzę. Nasza klasa dziś wzięła udział w akcji Śniadanie daje moc. Uczniowie w towarzystwie mam przygotowywali owocowe szaszłyki, a na koniec mamy przygotowały nam jako niespodziankę owocowa pizzę i lizaki. Wszystko wybornie nam smakowało. Dziękujemy

Śniadanie dziś w klasie 3b miało Moc - podziękowania dla pani Karoliny Wrzeszcz💪🍅🥒🌶

Klasa Ib dziś z pomocą rodziców i dziadków przygotowała zdrowe kanapki, które następnie z ochotą zostały zjedzone. Przy okazji odbyły się dyskusje o tym, jak śniadanie jest ważnym posiłkiem w ciągu dnia. Dla niektórych dzieci była to pierwsza okazja aby samodzielnie przygotować dla siebie coś do jedzenia. Na sam zapach ślinka ciekła.

Śniadanie dziś w klasie 3a miało Moc💪🍅🥒🌶

Śniadanie dziś w klasie 1a miało Moc💪🍅🥒🌶

Drzewko🌲 ze ślubowania klasy 1a zostało wsadzone.

Uczniowie 1 a realizują program "Lekturki spod chmurki".

Klasa 1B posadziła drzewko

WF klas PIERWSZYCH