27 listopada 2020

Regulamin funkcjonowania Szkoły Podstawowej nr 13 im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim w czasie epidemii obowiązujący od 1 września 2020 r.

Wytyczne GIS, MZ i MEN dla szkół podstawowych
edukacja wczesnoszkolna

PROCEDURA PRZEBYWANIA RODZICÓW I INNYCH OSÓB

NA TERENIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 13

IM. STEFANA ROWIŃSKIEGO W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM

Film edukacyjny Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia
- kliknij

Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim otrzymała wsparcie w  ramach projektu „Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”. Szkoła Podstawowa Nr 13 otrzymała 2 laptopy, które umożliwią uczniom realizowanie lekcji w modelu zdalnym.
Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski w ramach Projektu otrzymało grant w wysokości 100 000 zł na zakup sprzętu dla uczniów oraz nauczycieli.

Projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu” działania 1. 1 „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach”  w ramach Projektu Zdalna Szkoła – Wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego. Działanie jest finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

Wykaz szkolnych podręczników w roku szkolnym

2020/2021

ostrowska trzynastka na facebook - kliknij i polub

GABINET STOMALOGICZNY - kliknij

gazetka szkolna www.juniormedia.pl/redakcje/panel/zycie-

trzynastki

Aktualności 2020/2021

W klasie 8 odbyły się zajęcia z Pedagogiem nt samooceny, mocnych stron i pewności siebie.
Uczniowie chętnie wzięli udział w pogadance, następnie z uśmiechem brali udział w części praktycznej w której to każdy musiał napisać koledze/koleżance na kartce przyklejonej na plecach "Lubie Cię, kiedy ...."
Uczniowie dowiedzieli się o sobie wielu miłych rzeczy oraz to jak przyjaźnie każdy jest postrzegany w klasie.
Na koniec każdy zabrał karteczkę z cytatem jako sentencja dnia.

W klasie 4B odbyła się lekcja z pedagogiem. Z uwagi na nowego ucznia były to gry i zabawy integrujące zespół klasowy. Wszyscy chętnie brali udział w zabawach w których klasa mogła się lepiej poznać a także dowiedzieć nowych rzeczy, których dotąd o sobie nie wiedziała.
Były także zabawy na pokonanie wstydu przed występowaniem i mówieniem na forum 🙂

W klasie 7 odbyła się lekcja z Pedagogiem nt Napojów energetycznych, jego skutkach nadużywania oraz uzależnienie.
Uczniowie chętnie czytali ciekawostki nt "Energetyków", szczegółowo poznali skład takich napojów, skutki oraz objawy nadużywania a także z zaciekawieniem przysłuchiwali się opowieści pewnego chłopca, który to opowiadał o swoich doświadczeniach z tym uzależnieniem.

Rekolekcje ks. Robert Grzybowski Opowieść o naszym wyborze "Wygoda czy przygoda"

Strona 7 z 7First   Previous   2  3  4  5  6  [7]  Next   Ostatni