13 kwietnia 2021   
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim
 
 
Aktualności 2020/2021
 

Firma Proart jak co roku zaprosiła najmłodszych do wzięcia udziału w projekcie plastycznym.
W tym roku nadesłano 129 prac, 20 zostało nagrodzonych. Bardzo sie cieszymy, że praca Mikołaja Plewy z klasy 2 B została wyróżniona. Gratulujemy!🌲🌲🌲

  


Dnia 21.12 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Świątecznym Konkursie na platformie Teams. Konkurs był podzielony na dwie kategorie wiekowe.
Klasy IV -VIII musiały natomiast zmierzyć się z pytaniami dotyczącymi tradycji bożonarodzeniowych w krajach anglojęzycznych i nie tylko 🙂. Okazało się, że  oglądanie co roku Kevina oraz perypetii rodzinki Griswoldów mogły się przyczynić do wygrania konkursu 🙂

Marta Korycińska -Kaczmarek
nauczyciel języka angielskiego

  Czytaj więcej...


Dnia 21.12 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Świątecznym Konkursie na platformie Teams. Konkurs był podzielony na dwie kategorie wiekowe.
W klasach I-III nasi uczniowie dzielnie walczyli pomimo trudności technicznych, za co należą się im gromkie brawa 🙂 Było widać jak na dłoni, że wszyscy dzielnie uczyli się angielskich słówek związanych ze Świętami. Z tego też względu postanowiliśmy wyróżnić wszystkich uczestników konkursu.

Marta Korycińska - Kaczmarek
nauczyciel języka angielskiego

  Czytaj więcej...


Życzenia świąteczne w wykonaniu uczniów klasy 3 a
https://youtu.be/CuJOFas8cAs
  


WESOŁYCH ŚWIĄT
                   ŻYCZY
                          KLASA IV A

  


Uczniowie klasy 3 A ukończyli realizację II edycji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Czytam z klasą " - "Lekturki spod chmurki"
Poznaliśmy Mała chmurkę w krainie drzew, przygotowaliśmy nasze jesienne drzewka. Dwukrotnie braliśmy udział w zbiorowym czytaniu. Wykonaliśmy efektowne i różne tematycznie prace plastyczno - techniczne.
https://youtu.be/6fv5RrRZydo
    


Rodzice i uczniowie klasy 3 a, 7 a, 2 a oraz nauczyciele przygotowali dary dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Broniszewicach koło Pleszewa. Siostry Dominikanki podpowiedziały nam, jakie są potrzeby. W sobotę 19 grudnia odwiedziliśmy to wspaniałe miejsce. Przywitała nas Siostra Dyrektor. Pomogli nam Chłopcy - Radziu i Mieciu. Radziu rozpoznał, skąd przyjechaliśmy po tablicy rejestracyjnej 😀😀😀
Serdeczne podziękowania dla Wszystkich Darczyńców, szczególne dla Mai Tadel za wykonanie kartki świątecznej oraz Panu  Maciejowi Tadel - za transport darów, Marzenie Szymankiewicz, Beacie Mamot, Małgorzacie Leśnierowskiej 🎄🎁❤ Dobro powraca ❤❤❤ Uczniom  klasy 7 a za pomoc ❤❤❤ Bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY

  


Uczeń klasy 2B Igor Szmaj pod kierunkiem Marty Szmaj wykonał przepiękną pracę na międzyszkolny konkurs w ramach programu „Dbam o środowisko – Ostrowski Program Ochrony Pszczół. Wiem, więc żyję (świadomie)” w ramach Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego przeprowadzonego w Szkole Podstawowej nr 5 im. Mieszka.
Igor w dniu 18 grudnia odebrał nagrodę- sam otrzymał smartwatcha oraz dla klasy wygrał 6 różnych gier. Gratulacje.

  


Pierniki - tradycja wypieku kultywowana jest w naszych domach od wielu lat. Prace uczniów klasy 3 A - w okresie edukacji zdalnej - wykonane zostały z papieru.

  


Atmosfera zbliżających się świąt wprawia nas w niezwykły nastrój. Brak śniegu, tęsknota za nim sprawiła, że uczniowie klasy 1A postanowili wykonać i przenieść swoje inspiracje na kartkę bloku technicznego. Do swoich prac wykorzystali patyczki higieniczne, niby prosty i znany sposób wykorzystania patyczków, ale jaki piękny.

  


Strona 9 z 20First   Previous   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  Next   Ostatni   
  Szukaj   

Dziennik Internetowy
 

 

 CERTYFIKATY TRZYNASTKI 

certyfikat 


 wf z klasą - blog I edycja

 

wf z klasą - blog II edycja

 

wf z klasą - blog III edycja

 

 

Młodzi i media
- certyfikat
/ blog

 


ceryfikat

zobacz szczegóły

 

certyfikat
zobacz szczegóły

 

PROJEKTY,
PROGRAMY,
AKCJE

W "13"
  

 

 InstaLing.pl

Nauka języków prosta

 

 

 

 

 zobacz szczegóły

akcje w SP 13

 

 

Internetowy Teatr
Telewizji