21 lutego 2018   
 
 
 
 
Aktualności 2017/2018
 

 7 grudnia w Forum Synagoga odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Na straży bezpieczeństwa” zorganizowanego przez Straż Miejską w Ostrowie Wielkopolskim. Celem konkursu była promocja pozytywnych zachowań związanych z bezpieczeństwem na drodze oraz poszerzenie wiedzy dzieci nt. bezpieczeństwa w czasie samodzielnego poruszania się po mieście.

Julia Kaczmarek zajęła trzecie miejsce wśród uczniów kl. IV, a Aleksandra Lisiak drugie miejsce z klas V.

  Czytaj więcej...


Tradycyjnie 6 grudnia do naszej szkoły zawitał św. Mikołaj. Uroczystość urozmaicił występ uczniów klasy 6 oraz 3B. Mikołaj w tym roku przyjechał ze swoją pomocnicą Elfem, który na wesoło zabawiał dzieci oraz zadawał świąteczne zgadywanki. Na zakończenie spotkania Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami niespodzianką ufundowane przez Radę Rodziców. Dzieci wspaniale bawiły się z Mikołajem.

  


Dnia 5 grudnia 2017 uczennice ze Szkolnego Koła Wolontariatu w raz z opiekunem brały udział w Międzyszkolnych Obchodach Dnia Wolontariatu w Szkole Podstawowej nr 1 w Ostrowie Wielkopolskim. Podczas uroczystości uczestnicy mogli się zapoznać, z różnymi formami działalności podejmowanymi przez szkolne koła wolontariatu poprzez przygotowaną prezentację. Bardzo ciekawa była również  prelekcja dorosłej wolontariuszki o jej pracy na misji w Rwandzie.
Podczas spotkania zostały także ogłoszone wyniki konkursu plastycznego na  hasło promujące ideę wolontariatu. Uczennica naszej szkoły - Laura Pałasz zajęła II miejsce w kategorii klas IV-VII.  Gratulujemy!!

  


We wtorek 5 grudnia na ostrowskim Rynku odbyło się uroczyste rozświetlenie choinki przez Panią Prezydent Beatę Klimek. W tym wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele uczniów klas I-II ze Szkoły Podstawowej nr 13. Uczniów nie przestraszyła brzydka pogoda. Chętnie brali udział w tańcach i śpiewali świąteczne piosenki z ostrowską Śnieżynką. Rozświetlony Rynek od wtorku przypomina wszystkim o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia i wprowadza piękną atmosferę w naszym mieście.

 
    


Strona 9 z 22First   Previous   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  Next   Ostatni   
  Szukaj   
pawo 2
 

Dziennik Internetowy
 

 

 CERTYFIKATY TRZYNASTKI 

certyfikat 


 wf z klasą - blog I edycja

 

wf z klasą - blog II edycja

 

wf z klasą - blog III edycja

 

 

Młodzi i media
- certyfikat
/ blog

 


ceryfikat

zobacz szczegóły

 

certyfikat
zobacz szczegóły

 

PROJEKTY,
PROGRAMY,
AKCJE

W "13"

 

 trzecia edycja

 

 Zdrowie dla
Ostrowa Wielkopolskiego

2012 - 2022
 

 

 ceryfikat

zobacz szczegóły

BAW SIĘ I UCZ!
ŚWIETLICA SZKOLNA
PRZYJAZNA UCZNIOWI

 

 

 zobacz szczegóły

akcje w SP 13

 

 

Internetowy Teatr
Telewizji

 

 

 

 

WYMIANA STUDENCKA

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

UBEZPIECZENIE