10 sierpnia 2020

Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim otrzymała wsparcie w  ramach projektu „Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”. Szkoła Podstawowa Nr 13 otrzymała 2 laptopy, które umożliwią uczniom realizowanie lekcji w modelu zdalnym.
Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski w ramach Projektu otrzymało grant w wysokości 100 000 zł na zakup sprzętu dla uczniów oraz nauczycieli.

Projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu” działania 1. 1 „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach”  w ramach Projektu Zdalna Szkoła – Wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego. Działanie jest finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

Wykaz szkolnych podręczników w roku szkolnym

2020/2021

ostrowska trzynastka na facebook - kliknij i polub

GABINET STOMALOGICZNY - kliknij

gazetka szkolna www.juniormedia.pl/redakcje/panel/zycie-

trzynastki

Aktualności 2019/2020

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Categories: | Author: Romana Ziajka | Posted: 2019-09-02 | Views: 251
„Wrzesień, wrzesień w naszej szkole, klasy pełne słońca…”

2 września 2019 roku uczniowie naszej szkoły wraz z Dyrektorem, gronem pedagogicznym oraz rodzicami powitali nowy rok szkolny. Część artystyczna w wykonaniu uczniów klas: III a, III b, VI oraz VIII pozwoliła wszystkim zebranym na przypomnienie radosnego i beztroskiego czasu wakacji, ale też na  refleksję dotyczącą powrotu do szkoły, na oczekiwany przez wielu czas spotkań z rówieśnikami, zdobywania wiedzy i doświadczeń.

Dyrektor szkoły – Jolanta Przybyłek  przedstawiła zebranym rodzicom i uczniom wychowawców poszczególnych klas. W sposób szczególny przywitała najmłodszych uczniów naszej szkoły – pierwszoklasistów.  Wszystkim uczniom życzymy samych pozytywnych ocen, dużo radości i zapału do nauki,  nauczycielom satysfakcji z nauczania, a rodzicom zadowolenia z rozwoju swoich pociech!

Print Bookmark and Share