29 maja 2020

Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim otrzymała wsparcie w  ramach projektu „Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”. Szkoła Podstawowa Nr 13 otrzymała 2 laptopy, które umożliwią uczniom realizowanie lekcji w modelu zdalnym.
Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski w ramach Projektu otrzymało grant w wysokości 100 000 zł na zakup sprzętu dla uczniów oraz nauczycieli.

Projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu” działania 1. 1 „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach”  w ramach Projektu Zdalna Szkoła – Wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego. Działanie jest finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

Dzień dobry Kochani Uczniowie i Drodzy Rodzice 😊

Dziś mam dla Was ciekawą propozycję.
Podczas przebywania w domku wielu się zastanawia, co by tu porobić….
Postanowiłam zorganizować dla wszystkich chętnych uczniów konkurs.

Oto zasady:
1.  Zrób własnoręcznie maseczkę. Maska może być kolorowa, może być z Twoim ulubionym bohaterem, emotką, znakiem STOP. Możesz użyć różnych pomocy, na przykład:
ręcznika papierowego, kartek, serwetki, gumek recepturek, zszywacza itd.
2.  Wyślij zdjęcie maski (proponowana forma zdjęcia na twarzy osoby robiącej maseczkę) w wiadomości prywatnej na facebooku lub na maila juleczka1133@wp.pl z podpisem: imię i nazwisko dziecka oraz klasa.
3.  Fotografia będzie zamieszczona na facebooku: Pedagog Szkoły Podstawowej nr 13.
4.  Biorąc udział w konkursie jednocześnie wyrażacie Państwo zgodę na upublicznienie przesłanych fotografii na portalu społecznościowym facebook.
5.  Osoba, która do 03.05 do 00:00 zbierze najwięcej „like” otrzyma atrakcyjną nagrodę.
Zapraszam serdecznie wszystkie dzieci do udziału w konkursie i wykonanie oryginalnej maseczki ochronnej.
W razie dodatkowych pytań proszę się kontaktować z pedagogiem szkolnym przez facebook lub mailowo juleczka1133@wp.pl

Serdecznie pozdrawiam i czekam na Wasze prace 😊

Szanowni Rodzice,

zarządzona przerwa w pracy szkół to NIE SĄ FERIE, jest to czas kwarantanny, ma ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. W związku z powyższym policja i straż miejska będzie kontrolowała miejsca, gdzie mogłaby przebywać młodzież  (np.:galeria, kawiarnia).

Przypominamy, że rodzice są odpowiedzialni za to, aby ich dzieci przez wskazany okres pozostawały w domu. Nauczyciele naszej szkoły będą przekazywali uczniom materiały do samodzielnej pracy za pośrednictwem dziennika internetowego w zakładce - OGŁOSZENIA.
Bardzo prosimy o odpowiedzialne podejście do zaistniałej sytuacji.

Dyrekcja Szkoły.

ostrowska trzynastka na facebook - kliknij i polub

GABINET STOMALOGICZNY - kliknij

gazetka szkolna www.juniormedia.pl/redakcje/panel/zycie-

trzynastki

Aktualności 2019/2020

Lekcja przyrody w terenie klasy IV

Categories: | Author: Romana Ziajka | Posted: 2019-09-08 | Views: 114

Aby umożliwić uczniom nawiązanie bezpośredniego kontaktu z przyrodą uczniowie klasy IV wraz z opiekunem na lekcji przyrody wybrali się do lasu. Podziwiali piękno jesiennego krajobrazu najbliższej okolicy i lasu. Rozpoznawali drzewa oraz napotkane rośliny.  Lekcja była okazja do zwrócenia uwagi na odcienie zieleni  oraz bogactwo odgłosów przyrody.

Print Bookmark and Share