4 lipca 2020   
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim
 
 

 

Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim otrzymała wsparcie w  ramach projektu „Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”. Szkoła Podstawowa Nr 13 otrzymała 2 laptopy, które umożliwią uczniom realizowanie lekcji w modelu zdalnym.
Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski w ramach Projektu otrzymało grant w wysokości 100 000 zł na zakup sprzętu dla uczniów oraz nauczycieli.

Projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu” działania 1. 1 „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach”  w ramach Projektu Zdalna Szkoła – Wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego. Działanie jest finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

 

 

ostrowska trzynastka na facebook - kliknij i polub

 

GABINET STOMALOGICZNY - kliknij

 

 gazetka szkolna www.juniormedia.pl/redakcje/panel/zycie-   

    trzynastki 

 

Aktualności 2019/2020
 

Trzynastka w mediach

Categories: | Author: Romana Ziajka | Posted: 2019-12-12 | Views: 82

📣 "Mamo, tato, kochasz dzieci? Nie pal śmieci!" to jedno z haseł wczorajszego protestu, który zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 13 im. Stefana Rowińskiego Ostrów Wielkopolski wraz ze swoimi najmłodszymi uczniami.

Duma nas rozpiera, że tak młode pokolenie zwraca uwagę na problem smogu i jakości powietrza. 💚 Aby podkreślić jego wagę, 7-latki przeszły ulicami miasta Ostrów Wielkopolski z założonymi maskami antysmogowymi. 😷

Dzieci to nasza przyszłość, dlatego tak ważna jest edukacja ekologiczna, już od najmłodszych lat. 📖🌳 Wykształcone w dzieciństwie zachowania i nawyki, przełożą się na dorosłe życie, dzięki czemu zadbamy o #CzystePowietrze. ☀️

#StopSmog

www.facebook.com/fundacjaczystepowietrze/photos/a.311518873024002/563592824483271/

Print Bookmark and Share

Return to previous page
  Szukaj   

Dziennik Internetowy
 

 

 CERTYFIKATY TRZYNASTKI 

certyfikat 


 wf z klasą - blog I edycja

 

wf z klasą - blog II edycja

 

wf z klasą - blog III edycja

 

 

Młodzi i media
- certyfikat
/ blog

 


ceryfikat

zobacz szczegóły

 

certyfikat
zobacz szczegóły

 

PROJEKTY,
PROGRAMY,
AKCJE

W "13"
  

 

 zobacz szczegóły

akcje w SP 13

 

 

Internetowy Teatr
Telewizji