4 lipca 2020

Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim otrzymała wsparcie w  ramach projektu „Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”. Szkoła Podstawowa Nr 13 otrzymała 2 laptopy, które umożliwią uczniom realizowanie lekcji w modelu zdalnym.
Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski w ramach Projektu otrzymało grant w wysokości 100 000 zł na zakup sprzętu dla uczniów oraz nauczycieli.

Projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu” działania 1. 1 „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach”  w ramach Projektu Zdalna Szkoła – Wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego. Działanie jest finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

ostrowska trzynastka na facebook - kliknij i polub

GABINET STOMALOGICZNY - kliknij

gazetka szkolna www.juniormedia.pl/redakcje/panel/zycie-

trzynastki

Aktualności 2019/2020

„Uczucia ważna sprawa”

Categories: | Author: Romana Ziajka | Posted: 2020-02-23 | Views: 57

Uczucia z życiu człowieka odgrywają bardzo ważną rolę, gdyż odzwierciedlają nasz stosunek do rzeczywistości. Z emocjami musimy umieć sobie radzić. Jak zobrazowali swoje emocje uczestnicy konkursu bibliotecznego „Uczucia ważna sprawa”? Sami zobaczcie!
Komisja konkursowa kolejny raz została poddana trudnemu zadaniu, spośród prac, które wpłynęły musiała dokonać wyboru.
Oto lista zwycięzców:
I miejsce zajęła praca Amelii Matysek z kl. I b,
II miejsce Agaty Gawrońskiej z kl. IV,
III miejsce Marii Lisiak z kl. III a.
Ponadto, w konkursie wyróżniono:
z kl. I b Mikołaja Plewę,
z kl. III a Annę Bożek, Lenę Gąsiorowską, Jakuba Jeziorskiego, Antoniego Kubiaka i Jakuba Pastucha,
z kl. IV Paulinę Napierałę, Mateusza Plewę, Kamila Słupianka.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim życzymy dużo pozytywnych emocji.

Print Bookmark and Share