4 lipca 2020

Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim otrzymała wsparcie w  ramach projektu „Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”. Szkoła Podstawowa Nr 13 otrzymała 2 laptopy, które umożliwią uczniom realizowanie lekcji w modelu zdalnym.
Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski w ramach Projektu otrzymało grant w wysokości 100 000 zł na zakup sprzętu dla uczniów oraz nauczycieli.

Projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu” działania 1. 1 „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach”  w ramach Projektu Zdalna Szkoła – Wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego. Działanie jest finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

ostrowska trzynastka na facebook - kliknij i polub

GABINET STOMALOGICZNY - kliknij

gazetka szkolna www.juniormedia.pl/redakcje/panel/zycie-

trzynastki

ostrowska trzynastka na facebook - kliknij i polub

GABINET STOMALOGICZNY - kliknij

gazetka szkolna www.juniormedia.pl/redakcje/panel/zycie-

trzynastki

Aktualności 2019/2020

Przedszkolaki w bibliotece

Categories: | Author: Romana Ziajka | Posted: 2020-02-23 | Views: 51

Kolejny raz do naszej szkolnej biblioteki zawitały przedszkolaki z Publicznego Przedszkola Nr 3 im. Jasia i Małgosi. Tym razem spotkanie poświęcone było kotom, ponieważ dnia 17 lutego obchodzony jest Światowy Dzień Kota. Dzieci dowiedziały się kilku ciekawostek o domowych pupilach, odpowiedziały na zagadki związane z bajkowymi kotami, wysłuchały piosenki i baśni o kocie w butach. Przedszkolaki otrzymały również zadanie plastyczne polegające na dokończeniu obrazka przedstawiającego zarys kota oraz napisaniu lub namalowania o czym myśli kot?
Do zobaczenia na kolejnym, wiosennym spotkaniu z książką.

Print Bookmark and Share