3 lipca 2020

Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim otrzymała wsparcie w  ramach projektu „Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”. Szkoła Podstawowa Nr 13 otrzymała 2 laptopy, które umożliwią uczniom realizowanie lekcji w modelu zdalnym.
Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski w ramach Projektu otrzymało grant w wysokości 100 000 zł na zakup sprzętu dla uczniów oraz nauczycieli.

Projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu” działania 1. 1 „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach”  w ramach Projektu Zdalna Szkoła – Wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego. Działanie jest finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

ostrowska trzynastka na facebook - kliknij i polub

GABINET STOMALOGICZNY - kliknij

gazetka szkolna www.juniormedia.pl/redakcje/panel/zycie-

trzynastki

Aktualności 2019/2020

Absolwenci naszej szkoły

Categories: | Author: Romana Ziajka | Posted: 2020-06-27 | Views: 6

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 przebiegało w nietypowy sposób. W związku z panującą pandemią uroczystości musiały być ograniczone do krótkiego spotkania z zachowaniem środków bezpieczeństwa sanitarnego.
Uczniowie klasy ósmej, którzy opuszczają już mury naszej szkoły, mieli okazję spotkać się na sali gimnastycznej i wziąć udział w skromnym pożegnaniu z udziałem Pań Dyrektor oraz wychowawcy.

galeria zdjęć - kliknij

Zamiast tradycyjnej akademii wszyscy obecni obejrzeli krótki film zmontowany z
pamiątkowych zdjęć ukazujących różne wydarzenia z ośmioletniej historii naszych absolwentów. Film przywołał wiele wspomnień i wywołał uśmiech widokiem „odmłodzonych” ósmoklasistów.
Następnie Pani Dyrektor wyczytała wyróżnionych uczniów, a aż połowa klasy zdołała uzyskać średnią powyżej 4,75. Ich sylwetki zostały również przybliżone w prezentacji, a oni sami podpisali się w pamiątkowej księdze. W imieniu uczniów i rodziców pożegnanie i podziękowanie odczytał przewodniczący klasy Bartosz Cierniak oraz dokonał odsłonięcia pamiątkowego tabla i przekazał upominki dla szkoły i nauczycieli. Wszystkie rozstania są trudne, zwłaszcza po wielu wspólnych latach, ale niestety nieuniknione.
Wszystkim absolwentom życzymy udanych wakacji oraz powodzenia na kolejnym etapie edukacyjnym i zrealizowania wszystkich życiowych planów!

Print Bookmark and Share