Szkolny Dzień Chłopaka

Categories: | Author: Romana Wojtczak | Posted: 2018-09-30 | Views: 303

28 września Samorząd Uczniowski zorganizował apel dla uczniów klas I-VII z okazji Dnia Chłopaka. Tym razem dziewczyny postanowiły postawić chłopaków przed trudnym zadaniem i sprawdzić ich znajomość książek. Chłopacy przyjęli wyzwanie i stanęli do zawodów o tytuł „Super mola książkowego”.
Dziewczyny złożyły również chłopakom życzenia z okazji ich święta, zespół taneczny z klasy VI zaprezentował swój układ, a Zuzanna Banasiak zaśpiewała piosenkę.
Najlepsze życzenia dla wszystkich chłopaków!

Walka była zacięta, chłopcy świetnie poradzili sobie z zadaniami przygotowanymi przez dziewczyny, które pytały o bohaterów, autorów i treść różnych lektur. W końcu okazało się, że najlepiej oczytany jest Mikołaj Linczewski z klasy VII i to on zdobył pierwsze miejsce i tytuł „Super mola”. Pozostali uczestnicy też wykazali się dużą widzą i zostali nagrodzeni tytułami „Mini moli książkowych”.