Podsumowanie Konkursu Fotograficznego „Zwierzęta w obiektywie”

Categories: | Author: Romana Wojtczak | Posted: 2018-10-07 | Views: 316

Święto Drzewa jest programem edukacji ekologicznej. Odbywa się ono każdego roku w październiku w Polsce. W Ostrowie Wielkopolskim kolejny raz obchodzono to święto  w Parku 600-lecia przy Al. Solidarności.

Zadaniem chętnych uczniów było wykonanie fotografii owadów i zwierząt żyjących w Parku Przygód na Piaskach.
Laureatami Konkursu zostali:
Maja Kaczmarek klasa   IV b
Julia  Kaczmarek  klasa  V b
Marcel Spigiel    klasa  IV a
Kacper Brzezicha    klasa  IV a

Podczas tegorocznych obchodów „Święta Drzewa” odbyło się podsumowanie Konkursu Fotograficznego pt. „Zwierzęta w obiektywie” , którego organizatorem była CRK Zieleń i Rekreacja Sp. z o.o. w Ostrowie Wielkopolskim. Celem konkursu było poznawanie zwierząt występujących w otaczającej nas faunie i florze występującej na terenie Centrum Edukacji Ekologicznej znajdującego się na terenie ośrodka Piaski- Szczygliczka w Ostrowie Wielkopolskim.