ŚLUBUJEMY….

Categories: | Author: Romana Wojtczak | Posted: 2018-10-07 | Views: 451

Dzień  5 października 2018 roku był dniem szczególnym dla 30 pierwszoklasistów naszej szkoły.  Świadkami tego ważnego wydarzenia byli zaproszenie goście: pani Beata Klimek – Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego,  pani Ewa Matecka – Zastępca Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, pani Aleksandra Zuchowska – Radna Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, ksiądz Dominik Wodniczak  - Proboszcz Parafii pod wezwaniem Świętej Rodziny, pani Jolanta Przybyłek - Dyrektor Szkoły, pani Małgorzata Bożek – Przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 13,  Rodzice oraz p. Małgorzata Kraszkiewicz i p. Teresa Skrzypek.

Aktu pasowania dokonała p. Beata Klimek, pamiątkowe dyplomy wręczała p. Ewa Matecka,  p. Małgorzata Bożek wręczała prezenty od Rady Rodziców.
Wszystkim życzymy kolejnych pięknych dni w Szkole Podstawowej nr 13 w Ostrowie Wielkopolskim!