Rozstrzygnięcie konkursu ekologicznego

Categories: | Author: Romana Wojtczak | Posted: 2018-10-24 | Views: 323

W poniedziałek 22 października w Ostrowskim Centrum Kultury odbyło się rozstrzygnięcie XII Konkursu Ekologicznego  „Nad Ostrowem słońce świeci – mieszkańcy nie palą śmieci” pod patronatem Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Beaty Klimek. W konkurs zaangażowali się m. in. uczniowie klas 1-3, którzy uczestniczyli w tej uroczystości. Uczennice klasy 2 a zdobyły
II miejsce w kategorii klas 1-3 i tym samym wspaniałe nagrody.

Uczennica naszej szkoły - Daria Muszyńska z klasy VI zajęła w konkursie I miejsce w kategorii klas IV- VI.

Pozostali uczestnicy: Anna Bożek, Blanka Wojciechowska, Lena Gąsiorowska, Wiktor Błoch, Wojciech Bunk, Jan Kałuża oraz Kamil Słupianek otrzymali nagrody pocieszenia. Wszystkie prace konkursowe były na niezwykle wysokim poziomie. Zwycięzcom gratulujemy.

Pozostali uczestnicy w tej kategorii: Julia Mucha, Martyna Kopeć, Aleksandra Lisak, Anna Gąsiorowska, Julia Mikołajczyk, Dusza Alan oraz Laura Pałasz w kategorii klas VII - VIII otrzymali dyplomy za udział oraz drobne upominki. Serdecznie gratulujemy !!!