Śniadanie daje moc w 3b

Śniadanie dziś w klasie 3b miało Moc - podziękowania dla pani Karoliny Wrzeszcz💪🍅🥒🌶

Pierwszaki wiedzą, że zdrowe kanapki na śniadanie dają moc na cały dzień

Klasa Ib dziś z pomocą rodziców i dziadków przygotowała zdrowe kanapki, które następnie z ochotą zostały zjedzone. Przy okazji odbyły się dyskusje o tym, jak śniadanie jest ważnym posiłkiem w ciągu dnia. Dla niektórych dzieci była to pierwsza okazja aby samodzielnie przygotować dla siebie coś do jedzenia. Na sam zapach ślinka ciekła.

Śniadanie daje moc w 3a

Śniadanie dziś w klasie 3a miało Moc💪🍅🥒🌶

Śniadanie daje moc w 1a

Śniadanie dziś w klasie 1a miało Moc💪🍅🥒🌶

Tradycje szkoły

Drzewko🌲 ze ślubowania klasy 1a zostało wsadzone.

Skarpektowy tydzień w klasie 1a

Uczniowie 1 a realizują program "Lekturki spod chmurki".

Tradycje Szkoły

Klasa 1B posadziła drzewko

Gimnastyka w klasach 1

WF klas PIERWSZYCH

Dzień dyni w 1 b

Uczniowie klas 1 a i b odwiedzili groby na ostrowskim cmentarzu

31 października klasa 1A i 1B wybrała się autobusem komunikacji miejskiej na cmentarz przy ulicy Limanowskiego celem odwiedzenia grobu patrona Szkoły Podstawowej nr 13 - Stefana Rowinskiego. Była to okazja do rozmowy na temat tradycji Wszystkich Swietych- jak wazna jest pamiec o zmarlych. Nie zabrakło także rozmów na temat prawidłowego zachowania w miejscach świętych i poszanowania innych.

Strona 19 z 26Początek   Wstecz   14  15  16  17  18  [19]  20  21  22  23  Dalej   Koniec