💙 Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka 💙

W dniu 20 listopada w ramach Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka👱🏻👱🏻‍♀️🙆🏻‍♀️🙋🏻 uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy placówki na znak solidarności ze wszystkimi dziećmi na świecie przyszli do szkoły ubrani na niebiesko.

🔵 Kolejnym bardzo ważnym wydarzeniem dnia był udział uczniów w VI Konferencji na temat: „Im więcej wiem, tym lepiej jem” organizowanym przez nauczyciela naszej szkoły panią Beatę Gostomczyk w Szkole Podstawowej nr 1 im. Marii Konopnickiej w Ostrowie Wielkopolskim.

🔵 Bardzo interesującym punktem konferencji okazało się spotkanie z dziennikarką, autorką poradników, prowadzącą popularne programy telewizyjne 📺 - panią Katarzyna Bosacka, która zwróciła uwagę na poprawne nawyki żywieniowe i ich znaczenie dla rozwoju i funkcjonowania młodego człowieka. Wystąpiły między innymi uczennice z IV Liceum Ogólnokształcącego, które podjęły bardzo ważny temat zaburzeń odżywiania dotykający coraz większą ilość młodych osób.

Pamiętajmy, że mamy prawo do pomocy, by żyć zdrowo i szczęśliwie.

Actions: E-mail | Permalink |

Film promujący szkołę 2024 r.