Nikt nie jest przegrany

Zrobiliśmy bardzo dużo

Dziękuję wszystkim za udział w akcji

Pamiętajcie dobro wraca

Rekordowa akcja!

Poznajcie zwycięzców! Mamy wyniki jesiennej edycji Zrob porządek w szafie

W jesiennej edycji akcji #zrobporzadekwszafie pobiliśmy kilka rekordów na początek suma wszystkich zebranych kilogramów :

5️⃣3️⃣7️⃣7️⃣4️⃣

Rekordowe były pojedyncze zbiórki w szkołach. W akcji uczestniczyły zarówno szkoły z dużych miast, jak i te ze wsi. I po raz kolejny okazało się, że największe znaczenie ma nie wielkość miejscowości czy ilość uczniów, ale zaangażowanie całej społeczności szkolnej!

Rywalizacja toczyła się do ostatniego kilograma - wystarczy powiedzieć, że dwie szkoły, które zebrały najwięcej odzieży, różniło zaledwie 70 kilogramów

🥇Pierwsze miejsce ex aequo dla

Szkoły Podstawowej w Piotrowicach 6170 kg

Szkoły Podstawowej w Konieczkach 6100 kg

🥈Drugie miejsce dla :

Szkoła podstawowa w Hyżnem 4740 kg

🥉Trzecie miejsce dla

Szkoła Podstawowa w Milówce 4495 kg

Szkoły otrzymają nagrody finansowe oraz wskażą placówkę do której Fundacja przekaże sprzęt rehabilitacyjny.

Serdecznie dziękujemy za udział w akcji wszystkim osobom, które zaangażowały się w naszą ekologiczna inicjatywę Wszystkim serdecznie dziękujemy i gratulujemy. Wspólnie zrobiliśmy dużo dobrego dla środowiska. Już zapraszamy do kolejnej edycji, którą planujemy na wiosnę 2024 roku. Postaramy się, by była jeszcze bardziej atrakcyjna dla uczestników.

Actions: E-mail | Permalink |

Film promujący szkołę 2024 r.